Жените Зима и Топло Mitten СТП Кожа Зајакот Крзнени Топки Женски Ракавици Причинско-врвка за околу Мека Опфатени Прст Сомот Фитнес Ракавици Црна

Жените Зима и Топло Mitten СТП Кожа Зајакот Крзнени Топки Женски Ракавици Причинско-врвка за околу Мека Опфатени

DEN 380.00
DEN 623.52
 

Тековен
Количина на стоки

Екран Сензор за дизајн,се задржи топло во ладно време. Нов Стил на Жените Свила Пижами Поставува Пролет Лето Дизајн Елегантен Чипка Везени Женски Сатен Пижами 3 компјутери со појас мека Пердув : 3pcs објект за Лето,на Пролет,Есен,Зима.Ние сакаме да се разбере дека ние вредност услуги на клиентите неверојатно.39 инчи) Забелешки : 1.
* Објектите се добро спакувани со клобуркаше пакети и нормално е подготвен да биде предаден во рок од 2 до 5 дена по вашата завршена и расчисти исплата.Ние сме сигурни дека секогаш постои решение и ние сигурно не сакате лошо повратни информации да биде каде што трансакцијата завршува.
Враќање&Размена политика
* Сите нашите понуди се поткрепени со 100% задоволство гаранција,ако за било reson не сте задоволни ,можете да се вратите на објектот за да ни во тоа?s оригинални condiion за враќање на парите или замена.00 Добиете 6% Попуст ! Над НАС$ 250.00 Добиете 10% Попуст ! Ве молиме да ги прочитате УСЛОВИТЕ под внимателно пред да го стави на ред. Боја : како се покаже.Жените Зима и Топло Mitten СТП Кожа Зајакот Крзнени Топки Женски Ракавици Причинско-врвка за околу Мека Опфатени Прст Сомот Фитнес Ракавици Црниот Пердув : Мека наредени,многу удобен за носење Совршен додаток за да ги задржи вашите раце топли време на студената зима сезона Овие ракавици се одлични за секоја прилики. Користење на нив за возење во студените денови Руно Поставата е добар топла ткаенина,кожа, чувствуваат многу удобно и многу мека.
* Ние поддршка превозот преку Кина пост/HK пост/UPS/DHL/ФЕДЕКС/EMS,ве молиме овозможи 5-20 дена да се постигне. Со појас,слободни големина одговара на повеќето. Времето за испорака зависи од дестинацијата и други фактори, тоа може да трае до 20 работни дена.Ако имате било незадоволство,ве молиме да ни даде можност да го реши проблемот пред да ни остави негативен фидбек. Ви благодариме! Превозот
* Повеќето од нашите зделки се промовираат со бесплатен превозот (избрани земји) од Ali Express Стандард Превозот, Кина пост воздух mail, Под 2 KG обично испратите Кина пост, повеќе од 2 KG со ЕМС/DHL . Спореди детали големини со твое, ве молиме оставете мала разлика поради прирачник за мерење.

Други карактеристики

Ракавици Големина:
една големина
Тип На Објект:
Ракавици & Белезници
Пол:
Жените
Одделот За Името:
Возрасни
Стил:
Моден
Шаблон Тип:
Цврста
Материјал:
Крзно,Синтетички Кожа
Број На Модел На:
АА-АА-GM-0007
Бренд Име:
IUSGG
Ракавици Должина:
Врвка за околу
боја:
Црна
Големина:
free size
Погоден Сезона:
Зима
Дебелина:
руно внатре
красат:
зајакот губење на топката
Пердув:
Екран На Допир
Материјал:
PU
Предност:
Windproof

Најдобри понуди