Пинк 2018 Домот Коктел Фустани Обвивка Шпагети Ремени Appliques Чипка Коленото Должина Backless Враќањето Дома Фустани

Пинк 2018 Домот Коктел Фустани Обвивка Шпагети Ремени Appliques Чипка Коленото Должина Backless Враќањето Дома

DEN 2664.00
DEN 2928.00
 

Тековен
Количина на стоки

Ние сме посветени на вашиот 100% задоволство. За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна DHgate, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа. Најчесто, обработка на време може да биде 3 до 15 работни дена. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Можете да изберете метод што е најзгодно за вас.Мерење Упатство
Совршен-фитинг облека започнува со совршен мерења. Тоа само ќе ве однесе 1 минута. Пред да нарачате направи-да-мерка фустан од DHgate.
Ако сакате да се разменат или да се вратат на објектите што сте ги примиле, мора да контактирате со нас во рок од 7 дена од денот на приемот на вашата нарачка.
Обработка на Време 10 Работни Дена Проценува Време на Испорака ЕМС 5-7 Работни Дена DHL 3-5 Работни Дена ТНТ 3-5 Работни Дена ПРОЗОРЦИ 3-5 Работни Дена FEDEX во Рок од 3 Работни Дена
3. Тука, ние ќе ви покаже кои мерки се потребни и тоа како правилно да ги земе. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.
Ве молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации.
Бидејќи вашето мислење е многу важен за нашиот бизнис развој, срдечно ве покануваме да ја напушти позитивни повратни информации и за нас, доколку сте задоволни со нашите производи и услуги. Предупредување : мерење на себе дома е trickier отколку што мислите! За најдобри резултати, секогаш имате на вашиот мерењата направени од страна на професионални локални прилагоди.
Постојат многу методи за плаќање на располагање на DHgate. Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали.com како што се кредитни картички, навремени банкарски трансфери, офлајн плаќање (банкарски трансфери и Western Union). Ви благодариме!.com, им препорачуваме да најдат професионална локална се прилагоди на кои може да ви помогне да се измери прецизно.

Други карактеристики

НИ Големина:
2, 4, 6, 8, 10, 12, 14, 16, 18, 20, 22, 24, 26, 28, Custom Size
Повод:
Враќањето дома
Тип На Објект:
враќањето дома фустани
Бренд Име:
HVVLF
Фустани Должина:
Колено-Должина
Силуета:
Директно
Sleeve Стил:
Шпагети Рака
Вграден Градник:
Yes
Вистински Слики:
Yes
Ткаенина Тип:
Сатенски
Материјал:
Полиестер
Sleeve Должина(cm):
Без ракави
Декорација:
Чипка,Appliques
Моден Елемент:
Backless
is_customized:
Yes
Деколте:
Душо

Најдобри понуди