(Пакување од 5) 10ml DIY Металик Боја Ембос Прав Сјајна Боја Втиснување Пигмент украсување занает хартија

(Пакување од 5) 10ml DIY Металик Боја Ембос Прав Сјајна Боја Втиснување Пигмент украсување занает хартија

DEN 716.00
DEN 1431.36
 

Тековен
Количина на стоки


Втиснување Во Прав
pls бидете сигурни дека сте го видов ова подолу информации : Овој пакет содржи една тегла со втиснување во прав. Jar големина е 10ml (може да се слика со големина на шишето). пополнете тежина ќе се разликува по боја, бидејќи некои бои тежина, повеќе или помалку, поради пигмент. (нашата прав нето тежина 5.2~9.6 грама;многу, многу други добавувачот е нето тежина само 4.7~5.0 грама за 10ml шише)
(10ml) целосно пополнување Шише пакет по една боја.
Пакет 5 компјутери /број (можете да одберете 5 бои,,,juts забелешка или порака каква боја треба да се со нас.ако не
забелешка или не пораката на боја детали..ние ќе брод од 5 бои случајно.
Молиме Забележете : 1. се тресат шишенцето пред употреба 2. Можете да ги користите топол воздух пиштол, рерна, итн. за греење 3. Користете топлина tools да се обрне внимание на оган и гори 4. Оптимална температура за греење е 120 степени 5. Чувајте го подалеку од Устата,очите,Носот. 6. Бидете сигурни да го задржи вашето дете надвор од дофатот
ДОБРЕДОЈДОВТЕ НА DYABREAK ЗАНАЕТ ФАБРИКА (Ние сме Директни Фабрика,Прилагодено трговија на Големо Наредби исто Така добредојдени Под супер Најниска Цена,pls порака до нас или ни е-мејл )
Важна Забелешка Pls биде слободно да ме Контактирате за Потврдување на Нарачката за сите детали ако ви треба! Нашите плаќање
Зачувам ИЛИ ДРУГИ Вашата Грижа
Pls не грижете се за сопствени пари,ние ќе го одбележи Вредност Околу 20 така што само waite за парцела со ништо да се направи !!! Нашите превозот 1)Ние ќе се потрудиме quilckly да брод во рок од 1-7 дена . 2) Вети брод од врата до Врата
3) Delievry време обично е околу 7-15days да Азија,околу 16-90days на другите,тоа е до вашата дестинација. Нашите severice 1)ако Пратката се изгуби на патот на превозот,Ние ќе се Врати на Пари за вас.
2)било повратни информации pls контактирајте со нас,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа!
3) ОЕМ е добредојдовте на супер Најниска Quotaion ,pls контактирајте со нас.Backer картичка,на етикетата се сите достапни.

Други карактеристики

Бренд Име:
Daybreak Занает
Број На Модел На:
EP010
Објектот:
втиснување во прав
Употреба:
DIY
Тип:
gouache боја

Најдобри понуди