1000 компјутери 5g/ml Празни PP Козметички Цевка Цевка Крем Лосион Шампон Контејнери Лицето Чистење на Меките Цевки

1000 компјутери 5g/ml Празни PP Козметички Цевка Цевка Крем Лосион Шампон Контејнери Лицето Чистење на Меките

DEN 5664.00
 

Тековен
Количина на стоки

1000 компјутери 5g/ml Празни PP Козметички Цевка Цевка Крем Лосион Шампон Контејнери Лицето Чистење на Меките Цевки Боја : Како на Сликата Стил : кап завртки

Други карактеристики

боја:
Повеќе
Тип На Објект:
Refillable Шишиња
Големина:
5g
Бренд Име:
linxikeji
Број На Модел На:
UGWFF

Најдобри понуди