Полна Боја Дами Самоубиец Јакни Мода и Ретро Бејзбол палто за жените Студентите Ребрести Ракав Feminina Основните Outwear

Полна Боја Дами Самоубиец Јакни Мода и Ретро Бејзбол палто за жените Студентите Ребрести Ракав Feminina Основните

DEN 383.00
DEN 510.24
 

Тековен
Количина на стоки

Вистинска боја може да бидат малку различни, поради светлината на екранот. Можете да ја прогласи пониска вредност? Да, обично ние ќе прогласи $10-$20 за мали парцели (1-5pcs).
Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Листата На Желби,Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Додадете Во Вашата Продавница Листа.Купувачот треба да се обиде да поднесе барање со логистичка компанија за враќање на цената на штета или загуба. Јас разбирам дека сте загрижени за било какви дополнителни трошоци за објекти. Која големина може да се вклопи во мене? Ние ви препорачуваме да погледнете во нашата големина предлог табелата подолу и нашиот производ големина на табелата ако се нормални фигура. Е производ исто како и фотографии? Да, сите фотографии се реални.Ние нема да наплата на превозот обвиненија за одбиени пратки. Ако имате посебни барање, ве молиме контактирајте со нас. Купувачот ќе биде одговорен за такси превозот да се врати предметите. Јас сум повторно продавачот,јас би сакал да се купи многу делови од вашиот објект, што е трговија на големо цена? Здраво,ви благодариме за вашето барање, ако би сакал да се купи голема количина,ве молиме испратете e-mail на нас, ние ќе ви даде најдобра цена,благодарение! >>Враќа : Ние се трудиме да им служи на нашите клиенти најдобро што можеме. Земавме овие фотографии од самите себе.Ние нудиме на Голема Цел од Голем Попуст ,Ако Имате Било какви прашања,ве Молиме Контактирајте со Нас ви Благодарам многу!!!
Моден дизајн,100% Сосема Нов и висок квалитет!
Материјал : Spandex
Боја : Како на сликата шоу
Сезона : Пролет, Лето, Есен/Падне
Ocassion : Неврзан
Топ Должина Градите Дебелина Ракави cm инчен cm инчен cm инчен S 59 23. Ве молам 2-3% разлика според упатство за мерење.Ве молиме имајте предвид дека купувачите се одговорни за сите дополнителни царински давачки,broderage такси,давачки и даноци за увоз во вашата земја. Ние не гарантира испорака време, поради разликите во царинската расчистување пати во поединечни земји,кои може да влијаат на тоа колку брзо вашиот производ е прегледан.Дали постои следење на број за мојот објект? Да, ние брод секој ред со нивниот Следење на Број, и можете да го видите на пратката staus на соодветниот веб-сајт.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL
Бренд Име:
WEIXINBUY
Материјал:
Полиестер,Памук
Стил:
Повик
Декорација:
Печ Дизајни,Џебови
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Облека Должина:
Краток
Шаблон Тип:
Цврста
Јака:
О Деколте
Затворање Тип:
Патент
Sleeve Стил:
Редовни
Тип:
Редовни
Маскирани:
No
Број На Модел На:
џемпер
Тип На Објект:
Outerwear & Палта
Outerwear Тип:
Јакни
Пол:
Жените

Најдобри понуди