1 Buc Висок Квалитет Потпирач Капак Конзола Покрие Центар Latch Клип Фати За AUDI A4 B6 B7 02-08 Авто Замена на Делови 3 Бои

1 Buc Висок Квалитет Потпирач Капак Конзола Покрие Центар Latch Клип Фати За AUDI A4 B6 B7 02-08 Авто Замена

DEN 58.00
DEN 68.64
 

Тековен
Количина на стоки


Опис : 100% сосема нов и висок квалитет. Мала големина и лесно да се инсталира. Малку се вклопи во вашиот конзола столовите. Централната конзола потпирач за складирање кутија заклучување капа поправка клип фати за Ауди. Одговара за Audi A4 B6 B7 2002-2008 Спецификации : Материјал : Пластични Боја : Црна/Сива/Беж Количина : 1 Компјутер Забелешка : ве Молиме овозможи 1-3мм грешка поради прирачник за мерење. pls бидете сигурни дека ќе не предвид пред да понуда Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот. Ви благодариме!
Пакет Содржина :
1 x Потпирач Latch Капак

Други карактеристики

Тип На Објект:
Потпирачи за раце
Објектот Тежина:
46g
Име На Модел:
1A21002
Година:
2017
Материјал Тип:
Пластични

Најдобри понуди