50PC Нови преносни магнетни детектор Детектор Мини копче Фалсификувани Пари Детектор 2in1 Keychain Топла продажба

50PC Нови преносни магнетни детектор Детектор Мини копче Фалсификувани Пари Детектор 2in1 Keychain Топла продажба

DEN 5229.60
 

Тековен
Количина на стоки


50 PC Нови преносни магнетни детектор Детектор Мини копче Фалсификувани Пари Детектор 2in1 Keychain Топла продажба
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да плати данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за било царински давачки или увоз даночни ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Производ во боја : Темно сина и бела и Сребрена . Изберете ја вашата прекрасна боја и оставете порака за да ми каже што е вашата потреба или ние ќе ги испрати по случаен избор. ви благодариме!
Опис : на Производ број : FC428
Големина : 28mm*90mm
Боја : темно сина,бела и Сребрена
Функција : Виолетова светлина/магнетни две-во-едно Преносни мини корист, машината е опремена со батерија, тоа може да се користи, по должината на линијата. Ув откривање, магнетни откривање може да се открие метални ленти на законот, како што се магнетна индукција на магнетното, емитираат звук побараат, без глас може да судија е лажна, двојно инспекција, супер лесен за употреба

Други карактеристики

Бренд Име:
ZJMZYM
DIY Материјали:
Електрични
Моќност Тип:
Батеријата-Напојува
Со LCD Екран Или Не:
No
Број На Модел На:
FC428
Број На Производ:
FC428
Големина:
28mm*90mm
боја:
темно сина,бела и Сребрена
Функција:
Виолетова светлина/магнетни две-во-едно

Најдобри понуди