18V електрични висока надморска височина тример Градина алатки, градинарски shears Телескопски висока кастрење shearing машина ET1005 1.8 метри 220V

18V електрични висока надморска височина тример Градина алатки, градинарски shears Телескопски висока кастрење

DEN 7680.00
 

Тековен
Количина на стоки


18 V електрични висока надморска височина тример Градина алатки, градинарски shears Телескопски висока кастрење shearing
машина ET1005 1.8 метри 220 V
Забележите : кога пратката стигнала на вашиот царината ,ве молиме да ги плати
данок и ги собереш на пратката ,ние не сме одговорни за
никаква царина или данок на увоз
ако вашето место е далечински управувач ,а потоа треба да се обрне 35
Сликата покажува :
Спецификација :
Име : електрични висока надморска височина pruner ET1005
Пакување големина : 92 * 15 * 19 CM
Тежина : 4 KG
Јачина на звук : 5.25 KG
Полнење напон : 220 V
Работен напон : 18 V
Ефективна кастрење должина : 460 MM
Машина должина : 1.8 метри

Други карактеристики

Бренд Име:
ZJMZYM
Извор На Енергија:
Електрични Хеџ Trimmers
Режа Тип:
Еден
Должина На Сечилото:
460mm
Број На Модел На:
ET1005
Број На Производ:
FC803
Име:
електрични висока надморска височина pruner
Модел:
ET1005
Пакување големина:
92 * 15 * 19CM
Тежина:
4KG
јачина:
5.25 KG
Полнење Напон:
220v
Работен напон:
18V
Ефективна кастрење должина:
460mm
Машина Должина:
1.8 метри

Најдобри понуди