2m 20LEDs Бакарна Жица String Светлина со Шише Затка за Стакло Занает Шише Самовила Вљубените Свадба Декорација string светла

2m 20LEDs Бакарна Жица String Светлина со Шише Затка за Стакло Занает Шише Самовила Вљубените Свадба Декорација

DEN 112.80
 

Тековен
Количина на стоки

Answer : ___________________________ Note : не вклучува батерија!!! Батеријата модел е : l R44 2м/6.5 ft 20-LED Бакарна Жица String Светлина со Шише Затка за Стакло Занает Шише Самовила Вљубените Свадба Светилка за Партијата Божиќ Батерија Управувана Карактеристики : 20 LED бакар string светлина, со стандардна шише затка, погоден за повеќето шишиња. Стави светлината во стаклено шише, направи шише стане прекрасен декоративен занает светлина!
LED string е 6.6 ft долго, тоа е направено со парична казна bendable бакарна жица која може да се придржува кон било која форма сакате, додадете една убава декоративни акцент.
Направени од високо бакарна жица, флексибилни, IP65 водоотпорен, трајни производи за секојдневна употреба.
Ниска топлина генерирање на енергија-заштеда на енергија и еколошки безбедни за употреба.
Совршен за позиционирање на светлата за било декоративни или празник проект, погоден за лица, квадрат, градина, внатрешна декорација, отворен декорација, итн.
Спецификација : Тип : LED Бакар Светилка Материјал : Бакар, пластика Количина : 1pcs Боја : Како што е прикажано LED Кол : 20 светла Боја : Топло Бела (2800-3200 K) Зрак Агол : 360 степени Режим : Стабилен на Батерија : 3*IR44 батеријата
Водоотпорен : IP65 Сертификација : CE, Ro HS Должина : Околу. 2m / 6.5 ft Растојанието Помеѓу 2 Светилки : Прибл. 10см / 3.9" Bottel Затка Големина : 2.2*4.7 cm / 0.8*1.8" (D*H)

Други карактеристики

Бренд Име:
ZUCZUG
Лента тип:
SMD
Водоотпорен:
Yes
LED Чип Бренд:
Кри
Led Диоди Број/M:
20
Повод:
Спална соба
Потрошувачка на енергија (W/m):
2.88 W/m
Извор На Енергија:
DC
Напон:
12V
сертификација:
CCC
Просечен Живот (часот):
40000
Број На Модел На:
бакарна жица string светлина
Енергија:
Префрлете
Тип На Објект:
Лента
Спецификации (монистра светлина / m):
20
LED Чип Модел:
Други

Најдобри понуди