2 Парчиња РК Автомобил Надградба на Дел Стипса Алуминиумски Предни/Задни Серво Линк за Управување Род Traxxas ТРА 7748 За 1/5 Скала X-MAXX Чудовиште Камион

2 Парчиња РК Автомобил Надградба на Дел Стипса Алуминиумски Предни/Задни Серво Линк за Управување Род Traxxas

DEN 475.20
 

Тековен
Количина на стоки

Превозот цена : Кликнете на "Испорака и плаќање" табот на производот детали страница, и ќе видите испорака детали. Времето во транзит : Транзит време варира со различни превозот методи.com/payment_method.html
Превозот
1). За да ги заштитите вашите интереси, вашата исплата ќе биде привремено се чуваат од страна Aliexpress, и нема да биде објавен до нас, се додека не добиете вашата цел и се задоволни со тоа.
ако не знаете како да се плаќаат пари,
ве молиме погледнете го ова link : http : //help. Може да се пресмета превозот цена со внесување на потребните информации. Објект за Обработка на Пат : на обработка На време за одредена цел варира во зависност од типот на производ и акции статус. Убав ден на сите вас : )
Предмет : Предна/Задна Серво Линк Материјал : Алуминиум Легура Дупка до Дупка (Некомпресирани) : 158mm вкупна Должина : 173mm За : 1/5 77076-4 X-MAXX Brushless Електрични Чудовиште Камион Пакет : 2 парчиња Задоволството на Клиентите ве Молиме не двоумете се да не контактирате доколку имате какви било прашања или проблеми пред или по купувањето.
Политика На Враќање
Ако сакате да разменувате објекти примени, мора да контактирате со нас во рок од 3 дена од денот на приемот на вашата нарачка.
За промет на големо барање,ни остави порака со вашата пошта кутија. И треба да плаќаат дополнителни такси превозот направени и предмети вратени треба да се чуваат во нивната оригинална состојба.Добар квалитет на разумна цена,Додадете ни за вашите омилени продавачи и често ја посетувате : )
Брза испорака ,Со Следење на број
Ве молиме не ни остави какви било негативни повратни информации ,Ако има било какви проблеми Контактирајте со нас Прво,ние ќе ви одговори во рок од 24 часа .
2 Парчиња РК Автомобил Надградба на Дел Алуминиум Легура предо/странично Серво Линк Traxxas ТРА 7748 За 1/5 Скала Модел X-MAXX Чудовиште Камион
Добредојдовте на хоби Зона.
Можете да изберете метод што е најзгодно за вас. Плаќање
Постојат многу методи за плаќање на располагање,Условите на плаќање е дозволено да бидат направени од страна на Зачувам, Виза, Мастеркард, Moneybookers, Western Union, Банкарски Трансфер, и така натаму.Ние снабдување на различни R/C модели и делови .

Други карактеристики

Употреба:
Возила & Remote Control Играчки
Големина:
for 1/5th 173mm
Технички параметри:
Вредност 2
За Возило Тип:
Автомобили
Број На Модел На:
7748
РК Делови и Accs:
Конектори/Жици
Четири тркала Атрибути:
Монтажа
Материјал:
Метал
Бренд Име:
EQcts
Алатка Материјали:
Собрани класа
Надградба На Делови/Додатоци:
Предна/Задна Серво Линк
Далечински Управувач Периферни Уреди/Уреди:
Предна/Задна Серво Линк
боја:
црвено & сина
За:
77076-4 X-MAXX Brushless Електрични Чудовиште Камион

Најдобри понуди