DFXD Деца Девојки Sweatshirt Нови Дебели Сомот Pullover Дуксери Есен Зима Деца Памук Soild Долго Блузи За Тинејџери 4-16Years

DFXD Деца Девојки Sweatshirt Нови Дебели Сомот Pullover Дуксери Есен Зима Деца Памук Soild Долго Блузи За Тинејџери

DEN 909.00
DEN 1069.44
 

Тековен
Количина на стоки


Големина Информации
Големина(cm)
Должина
Sleeve
Предлагам Возраст
110#
57
43.5
4-5 T
120#
61
47
6-7 T
130#
65
50.5
8-9 T
140#
69
54
10-11 T
150#
73
57.5
12-13 T
160#
77
61
14-16 T
Забелешка : Прирачник за мерење, постојат 1-3 см грешка
1cm=0.39 инчен
Големина 110# Одговараат За 4-5 Години
Големина 120# Одговараат За 6-7 Години
Големина 130# Одговараат За 8-9 Години
Големина 140# Одговараат За 10-11 Години
Големина 150# Одговараат За 12-13 Години
Големина 160# Одговараат За 14-16 Години
Слики Покажуваат

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
4T, 5T, 6T, 7T, 8T, 9T, 10T, 11T, 12T, 13T, 14T, 15T, 16T
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Дуксери,Суичери
Бренд Име:
DFXD
Стил:
Моден
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Облека Должина:
Долго
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Вратот Pullcord:
без
Материјал:
Памук
Пол:
Девојки
Глава Pullcord:
без
Пол:
Бебе Девојки
Сезоната:
Есен,Зима
is_customized:
Yes
Шема:
soild
Материјал:
Памук
sweatshirt деца:
децата sweatshirt
децата sweatshirt:
дуксери за тинејџерки

Најдобри понуди