CC Нараквици За Жени со Висок Квалитет Луксузен Сјај Кристал Женски шарм Алка Свадба Додатоци Посебен Дизајн на Накит S0074

CC Нараквици За Жени со Висок Квалитет Луксузен Сјај Кристал Женски шарм Алка Свадба Додатоци Посебен Дизајн

DEN 503.00
DEN 837.60
 

Тековен
Количина на стоки

Ако производите не се исти како и опис или скршен во транзит,ние ќе го препрати или враќање на пари за вас. Ако вашиот заштита на време е речиси нагоре и се уште не добиете парцела ве молиме контактирајте со нас, ние ќе се прошири на времето или ја за вас.
Q2 : Дали вашиот накит ќе се претвори црно или исчезнат по носењето за долго време ??
A : Сите накит ќе исчезнат ако не се одржуваат добро, обидете се да се избегне вода и пот, да ги задржи на сува и добро да ги зачувате, а потоа тие ќе се задржи подолго. Ние сме бесплатен превозот за сите на нашите предмети на светот во рок од 72 часа од Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail/Aliexpress Standrad Превозот/Кина Пост Обичен Мал Пакет
Плус или DHL/UPS/EMS, превозот метод depands на вкупниот износ на својата цел :
Кина Пост се Регистрирате Воздух Mail (цел на повеќе од $5) 35-60 работни дена
Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус(цел помалку од $5) 45-90 работни дена
Aliexpress Standrad Превозот(цел повеќе од $15) 25-60 работни дена
DHL/UPS/Федекс Бесплатен Превозот(Наредби повеќе од $200) 3-15 работни дена
Answer : ___________________________ Note : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус,ова превозот метод не може да се следи и во други земји, вообичаено тоа ќе се 40-60 дена да пристигне ве молиме почекајте за тоа.
CC Нараквици За Жени со Висок Квалитет Луксузен Сјај Кристал Женски шарм Алка Свадба Додатоци Посебен Дизајн на Накит S0074
Информација за производот : 1. Ако сакате да declar
како вистинската вредност или други ве молам оставете порака.Главниот камен : кубни циркони,кристал
Q1 : Зошто не можам да ги пратите мојата цел ???
A : Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус не може да се следи и не мора следење на информации во други земји, вообичаено тоа ќе
земете 26-60 дена да пристигнат. Можете да не контактирате преку Trademanger или не оставајќи ни порака на aliexpress или e-mail на нас,ние ќе одговориме во рок од 24 часа, а во рок од 36 часа за Викендот.Свадба коса додатоци за булчински
2. Нашата цена не вклучува даноци, ДДВ, или други давачки.Повод : свадба,ангажман,церемонија
4.Високо квалитетен специјален дизајн нараквици
3.Да се обезбеди да се плати минимален данок,ние ќе изјави како "подарок", или"примерок" со ниска вредност.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Поставување Тип:
Prong поставување
Метали Тип:
бакарни легури
Нараквици Тип:
Шарм Нараквици
Стил:
Тренди
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Затворач Тип:
За да се префрлате-clasps
Број На Модел На:
нараквици за жени
Пол:
Жените
Обликотшема:
Геометриски
Бренд Име:
CC&BYX
Функција:
Фитнес Тракер
Материјал:
Кубен Циркони
Occassion:
Свадба Партија Ангажман
накит за подарок:
свадба накит за невести
Дијамант Боја:
Парична Казна Накит
нараквици за жени:
шарм закачам
свадба додатоци:
Домот Хривнија
Стил:
Луксуз
дизајн:
Специјален дизајн
Материјал:
кристал/кристално
моден накит:
Женски Накит
Сјај Камен:
Висок квалитет

Најдобри понуди