Шлем Мотор Мотор Слушалката Слушалката 3,5 мм за xiaomi iphone MP3 MP4 GPS 3.5 Слушалка

Шлем Мотор Мотор Слушалката Слушалката 3,5 мм за xiaomi iphone MP3 MP4 GPS 3.5 Слушалка

DEN 672.00
 

Тековен
Количина на стоки

Кинеската Нова Година Празник Информации :
Ние ќе престанеме пратката од 7 Февруари до 25 Февруари за овој празник, ако имате било какви барања, ве молиме да се направи купување однапред, ви благодариме за вашиот разбере. Ние сакаме вас и вашето семејство среќа и благосостојба!
Професионални Шлем Мотор Мотор Слушалката Слушалката 3.5 mm, MP3 MP4 GPS 3.5 слушалка
Погоден за мотоцикл витешкиот ред да слушате MP3 музика, одличен квалитет на звукот, со жица контрола за да ја прилагодите јачината на звук, многу практични
Силна назад на слушалките 3 M лепак фиксна внатрешноста на кацигата, цврсти и издржливи.
Материјал : Со лепило, лепило лепак на шлемот
Производ Големина :
слушалки дебелина 0.9 cm дијаметар 539cm
Приклучок : 3.5 mm
Слушалки ширина : 60 x 10мм
Должина : 92cm
Продолжување должина на кабелот : 94cm
Боја : Црна Компатибилен со :
мотоцикл MP3 MP4
GPS со 3.5 милиметарски Џек за слушалки (повеќето од GPS навигациски уред има 2,5 mm џек, ова џек за слушалки е 3,5 мм што треба да се конвертира во 2.5 mm до употреба)
Пакетот вклучува :
1 X приклучок за слушалки

Други карактеристики

Бренд Име:
FREZEN
Број На Модел На:
Шлем Слушалки 3.5 mm
Is_Display:
Yes
Тип:
Додатоци
Максимален Домет:
Воки Токи Тип:
Преносни
Материјал:
Пластични

Најдобри понуди