Топла Продажба Wellgo B249 2 Бои Ultralight Mtb Велосипед Велосипед Вистински Велосипед Педалата DU Имајќи Алуминиум Легура Ultralight Педали Нови

Топла Продажба Wellgo B249 2 Бои Ultralight Mtb Велосипед Велосипед Вистински Велосипед Педалата DU Имајќи

DEN 551.52
 

Тековен
Количина на стоки


Спецификација :
Бренд Име : Wellgo
Број На Модел : B249
Материјал : Алуминиум/Легура
На Возилото Категорија : Ultralight Педалата
Боја : Црна, Сребрена
Големина : 110x100x20mm
Тежина : 400g
На Возилото Уред Категорија : Имајќи
Употреба : Патот Велосипеди,Планински Велосипеди
Пакет се вклучени :
1 пар педали

Други карактеристики

Употреба:
Планински Велосипеди,Велосипеди На Патот
На Возилото Категорија:
Ultralight Педалата
Бренд Име:
OUTERDO
Број На Модел На:
B249
Големина:
110x100x20mm
На Возилото Уред Категорија:
на возилото
Материјал:
Алуминиум Легура

Најдобри понуди