Мис Zoe Долго Пердув Dreamcatcher Капка Обетки Монистра синџир Danglers Бохемски Етничка Шарм BOHO Уво Накит за Подарок за Жените

Мис Zoe Долго Пердув Dreamcatcher Капка Обетки Монистра синџир Danglers Бохемски Етничка Шарм BOHO Уво Накит

DEN 75.00
DEN 94.08
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Earring Тип:
Капка Обетки
Тип На Објект:
Обетки
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Пердув
Стил:
Симпатична/Романтичен
Метали Тип:
Цинк Легура
Број На Модел На:
EH033
Пол:
Жените
Материјал:
Цинк Легура
Бренд Име:
Мис Zoe
Пакет:
OPP пакет
боја:
како Слика
is_customized:
Yes
Начин На Продажба.:
продажба на мало; трговија на големо; dropshipping
Место на Потекло:
Кина(mianland)
Стил:
Бохемски; Гроздобер; Етнички
Сезоната:
Пролетта; Летото; Есен; Зима
фабрика:
Yes
Бесплатен превозот :
над $5, со следење на број

Најдобри понуди