Професионален Уметник Рачно Изработени Висок Квалитет На Класичната Танцова Уметност Маслото Репродукција Edger Едгар Дега Балерина Танц Маслени

Професионален Уметник Рачно Изработени Висок Квалитет На Класичната Танцова Уметност Маслото Репродукција Edger

DEN 6512.00
DEN 12768.00
 

Тековен
Количина на стоки


За да ги Прилагодите : Ние сме мило да ве поддржат различни големина, боја или нов дизајн. Нема потреба да се грижите за квалитет, ние ќе ви покаже слики пред превозот. За Квалитет : Сите масла се рака-насликани од страна на нашите уметници, тие секогаш внимателно селектирани од страна на професионални КК пред превозот. За Пакување : Сите слики се внимателно се одликува со стандарден пакет за да се избегне оштетување за време на превозот начин. Ако имате било каква причина не сте задоволни со производот од нас, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас на прво и ние ќе се потрудиме да го реши вашиот проблем ПОБРЗО! Answer : ___________________________ Note : 1.Поради сите маслени се рака-насликани на платно, тоа може да биде мало различни во фотографија, ве молиме да се разбере. 2.Слика без да се протегала и врамени, само платно нафта сликарство. 3.Капка превозот е достапен.

Други карактеристики

Големина (Инчен):
50x100CM, 60x120CM, 70x140CM, 80x160CM
Материјал:
Лен
Предмети:
Слика Слика
Тип:
Масла
Поддршка База:
Платно
Форма:
Еден
Рамка:
No
Рамка на режимот:
Формулиран
оригиналниот:
No
Техника:
Рачно Насликани
Бренд Име:
КАПЕ
Стил:
Класични
Број На Модел На:
Танцова Уметност Маслени
Медиум:
Масло
Обликот:
Вертикален Правоаголник
Протегала/Врамени:
Не, Без никаква рамка
Уметнички дела име:
Танцова Уметност Маслени
Инч и CM:
1 инч=2.5 cm
Технички:
Рака-насликани маслото на платно
Примена:
Ѕидни украси, Подароци
апликацијата 2:
Уметноста оркестарот за дневна соба, кујна, итн
Се прилагодите пакет:
на располагање
Се Прилагодите Големина:
на располагање
персонализација на боја:
на располагање
Се Прилагодите Фото:
на располагање

Најдобри понуди