20PCS Свети Бенедикт Злото Заштита на Крстот Шарм Пролет Beaded Нараквици 14Colors Акрилик Шупливи Крстот 8мм Круг Хривнија BB45

20PCS Свети Бенедикт Злото Заштита на Крстот Шарм Пролет Beaded Нараквици 14Colors Акрилик Шупливи Крстот 8мм

DEN 696.00
DEN 1055.52
 

Тековен
Количина на стоки

Свети Бенедикт Злото Заштита Медал Крстот Шарм Пролет Beaded Нараквици 14 Colors Акрилик Шупливи Крстот 8мм Круг Хривнија BB45
Состојба : 100% сосема нов Материјал : Акрилик цинк легура(олово бесплатно)
мушка 8мм должина : 17cm пролет 1 инч = 2.54 см или 1cm = 0.393 инчен Количина : 20pcs Пакет

Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
LZsilver
Стил:
Класичен
Затворач Тип:
Пролет-прстен-clasps
Број На Модел На:
BB45
Компатибилност:
Сите Компатибилен
Метали Тип:
Цинк Легура
Нараквици Тип:
Влакно Нараквици
Обликотшема:
Животните
Материјал:
Метал
Синџир Тип:
Beaded Хривнија
Поставување Тип:
Никој
Пол:
Унисекс

Најдобри понуди