E27 ЛЕР заштеда на Енергија Светлина Штекер 1 до 3 / 1 до 5 Завртка Сијалица Основи Splitter E27 LED Таванот Светлина Sockets Светилка Носителот 1PC

E27 ЛЕР заштеда на Енергија Светлина Штекер 1 до 3 / 1 до 5 Завртка Сијалица Основи Splitter E27 LED Таванот

DEN 218.00
DEN 251.04
 

Тековен
Количина на стоки


Купувачи се одговорни за враќање превозот со соодветна амбалажа.
ПРОЗОРЦИ : Item испратени од UPS, да се постигне повеќето земји во рок од 2 до 5 дена.
Ако имате било каков проблем со производот & нашите услуги, ве молиме слободно контактирајте со нас веднаш.
FEDEX : Item испратени од FEDEX, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 2 до 5 дена.
HK пост : стигнат до најголемиот број на земји во рок од 10 до 20 денови.
Ние брод вашата нарачка во рок од 1-3 дена по расчисти исплата. Ние имаме богато искуство на најголемиот дел цел извоз
EMS : Item испратени од EMS, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 6 до 8 дена.
ТНТ : Item испратени од ТНТ, стигнат до најголемиот број на земји во рок од 2 до 5 дена.

Други карактеристики

База Тип:
E27
Тип На Објект:
Светилка Основи
База Материјал:
Месинг,Пластични
Гаранција:
6 momths
сертификација:
CE,CCC
Карактеристики:
Пламен Retardant, Безбедно
is_customized:
Yes
Точка име :
E27 1 да 3/5 Светилка Носителот Splitter LED Светилка Основи Завртка Сијалица Socket
Напон/Тековни:
250V/2A
Материјал:
Пламен Retardant PC
Внатрешниот Проводник:
Бакар
Големина:
170*85mm/180*85mm
боја:
Бела
Потеклото на место:
Guangdong,Кина

Најдобри понуди