1Pc 8ml УВ Гел лак Лак Впие Исклучување Долготрајни+1Pc УВ Помине LED Светилка Помине Фен за Сите Гелови Совршен Палецот Решение

1Pc 8ml УВ Гел лак Лак Впие Исклучување Долготрајни+1Pc УВ Помине LED Светилка Помине Фен за Сите Гелови Совршен

DEN 416.00
DEN 547.20
 

Тековен
Количина на стоки


П:можам Да се мијат рацете и да се бања? По завршувањето на нокти налепници,тоа Е водоотпорен?
На: Нокти налепници направени од водоотпорен материјал,По 1 часа на нокти налепници, можете да ги мијат рацете и бања.
Ние Веруваме Добра Комуникација Ќе Се Постигне Добар Резултат .
• Нема вода во рок од 2 часа.Ние двојно проверка/тест на нашите производи внимателно пред превозот, ние и ветуваме на сите производи се со добар квалитет.
П:Како да се отстрани нокти налепници?
A : Само rip го исклучите. Ако сте задоволни со нашите производи, ве молиме љубезно ни остави позитивен
повратни информации со пет-ѕвезда ,ви Благодариме.Ако имате било какви прашања во врска со нашите услуги/производи,ве Молиме контактирајте со нас.
П : Колку долго трае помине налепница употреба?
На: 100% лак суровини, барем 7-10 дена, со фототерапија УВ ламбата и гел, Продолжување на услугата 30 дена.
П:го Прави тоа мирис? Може да бремени жени го користат?
На:Бидејќи нокти налепници се вакумирани, кога се отвори, таму е малку лепак мирис. Откако ноктите е завршена, мирис
на лепак ќе исчезне.
Answer : ___________________________ Note :
• Кога ќе завршите, притиснете го работ тешко, така што нокти налепници и ноктите цврсто се вклопуваат.
нема вода во рок од 2 часа од завршувањето на истиот, не се држи до кожата, бидејќи тоа ќе се скрати на користење на времето.
Нашите производи преку Кина SGS Заштита на Животната средина сертификација, нема формалдехид и бензен и други
штетни материи.
ПОВЕЌЕ ПОНУДИ
Ако цел голема количина,ние поддршка на ОЕМ , Dropshipping , трговија на Големо и Изменуваат ,
може да помине, AE Разговори контактирајте со нас, Ние може да ви даде подобра понуда.
• Избегнувајте помине површина за контакт со тврди предмети, да се спречи гребнатини и за навалување на столбот.Вашата Позитивни Повратни информации е многу важна за нас.Користете два пати.
Answer : ___________________________ Note :
ФАБРИКАТА ЕКРАНОТ
НАШИОТ ТИМ
ЛОГИСТИКА ПОСВЕТЕНОСТ
СЕРВИС И ПОВРАТНИ ИНФОРМАЦИИ
1. Употреба на медицински одделение лепак, безбедно и не-токсични, деца и бремени жени може да бидат сигурни дека.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Гел На Ноктите
НЕТО-WT.:
8ml
Бренд Име:
J&A
Количина:
1pc
Тип:
УВ Гел

Најдобри понуди