Градина Флексибилни црева 1/4 наводнување 4/7 црево наводнување наводнување капка по капка систем Стакленички адаптер 20 милиони 30m

Градина Флексибилни црева 1/4 наводнување 4/7 црево наводнување наводнување капка по капка систем Стакленички

DEN 505.00
DEN 664.32
 

Тековен
Количина на стоки


wxrwxy 4/7 вода црево наводнување во 1/4" градина црево наводнување флексибилна цевка за вода за наводнување цевки за НАВОДНУВАЊЕ Да цевки
Квалитет : не-токсични и невкусна
Наводнување црево 4 / 7mm нов материјал безбедноста, Не за рециклирање на отпад материјал, Безбеден и сигурен не-токсични, широко се користи за наводнување на растенијата цвеќиња, наводнување, Земјоделство, овоштарник за наводнување. Ако ви треба подолго црево, можете да контактирате со нас за услуги на клиентите, ви благодариме. Пакување : 20 милиони +10pcs Tee+2 Крај plug Пакување : 30m +15pcs Tee+4 Крајот plug тежина : 432 g 648 Транспорт answer : ___________________________ Note : Ние ќе биде прв пат за вашата пратка : Поради бавното ажурирање на логистика информации, може да биде од 3-5 дена, нема да се покаже логистика информации, Национални празници во неделата за одмор, не испраќаат. Кога купувате објекти во Aliexpres, бидете сигурни дека вашата адреса за е во точниот англиски адреса и име и презиме. Гаранцијата се Враќа : Кога ќе примите пратката, имате било какви прашања, ве Молиме јавете се во нашата служба за корисници. Ве молиме верувам ние ќе ви ги даде задоволително план, ве молиме да не даде ни еден малициозен проценка Ние сме искрени продавница, се Надевам да ја добиете вашата разбирање и поддршка.

Други карактеристики

Дијаметар:
47 мм црево
Тип:
Градина Црево Репортажите
Бренд Име:
WXRWXY
Функција:
Анти-УВ,Мек,Флексибилен,Анти-Корозија,Анти-Абразија
Број На Модел На:
4/7 MM
Градина Црево Ролна Тип:
Вода Црево
Стандард:
BS
Материјал:
Гума
Име:
4 / 7 mm црево
Големина:
see picture
Тип:
ПВЦ
Модел:
4/7
Употреба:
градина наводнување капка по капка
Карактеристики:
Не-Токсични
квалитет:
Не-токсични и невкусна
боја:
Црна
Пакување:
На 20 милиони 30m+Tee+Крајот plug
Тежина:
432 g 648 g

Најдобри понуди