KODASKIN Мотоцикл Заштита 3D Рѓа Резервоарот Подлога Налепница Decal Амблем GRIPPER STOMP КОСТЕЦ ЛЕСНО за DUCATI СКРЕМБЛЕР

KODASKIN Мотоцикл Заштита 3D Рѓа Резервоарот Подлога Налепница Decal Амблем GRIPPER STOMP КОСТЕЦ ЛЕСНО за DUCATI

DEN 680.00
DEN 715.20
 

Тековен
Количина на стоки


Моден Дизајн Влошки со Допирни 3 D Кул Стил
Висок квалитет и нејзиниот одличен изглед вреди вашиот плати
На површина мора да биде чиста и сува
Произведено во Кина има свои предности на квалитет и цена

Други карактеристики

Тип На Објект:
Decals & Налепници
Материјал Тип:
јаглерод
Објектот Висина:
0inch
Бренд Име:
ЅВЕЗДА ОБЛАСТА ВИТЕЗ
is_customized:
Yes
Објектот Ширина:
0inch
Објектот Должина:
0inch
Објектот Тежина:
0.1kg

Најдобри понуди