Метални Модни Половина Rimless Читање Очила Човек Жени +100 +125 +150 +175 +200 +225 +250 +275 +300 +325 +350 +375 +400 +425 +450

Метални Модни Половина Rimless Читање Очила Човек Жени +100 +125 +150 +175 +200 +225 +250 +275 +300 +325 +350

DEN 960.00
DEN 1199.52
 

Тековен
Количина на стоки

Ние се специјализираат на модни производи.
Ако купувачите треба ИЗРАЗАТ ИСПОРАКА, е угодно контакт со нас и ова треба екстра плаќање за поштарина.
* За клиенти од САД,Обединетото Кралство,Австралија и Канада,Објекти ќе бидат испратени преку e-пакет од Кина со следење,обично тоа треба цела 7-15 дена пристигнување,но време на испорака ќе зависи од дестинации и други фактори точната ние може да се 't контрола.Врвен Квалитет. Што мислите дека ќе љубов нашата стока и се разбере дека тоа е понекогаш тешко да се купи некој објект, без всушност да биде во можност да се чувствуваат тоа, за таа причина и како дел од нашата 100% задоволство гарантира или вашиот полн со пари назад . Условите на продажбата сакаме вашиот онлајн шопинг искуство да биде ризик бесплатно. Ако не сте задоволни со вашиот купите за било која причина, едноставно бродот назад до нас во рок од 14 дена од денот на приемот за целосна наплата на вашиот куповната цена (во оригинал на превозот обвиненија не се враќа) или размена. Контактирате за Ако имате било какви прашања,ве молиме контактирајте со нас преку али-express порака. Нашата цел е да се обезбеди конкурентна цена, со висок квалитет на производите, брза испорака и одличен услуги на клиентите на нашите клиенти.
* Ако купувачот не добиле предмети по времето како што вети, ве молиме контактирајте со нас пред да замине било повратни информации или да се подигне секој спор.
Ако сакате повеќе избор,ве Молиме посетете ја нашата продавница.
Метални Модни Половина Rimless Читање Очила Човек Жени +100 +125 +150 +175 +200 +225 +250 +275 +300 +325 +350 +375 +400 +425 +450
Сосема Нов.
*За клиенти од повеќето земји,обично тоа трае 15-40 дена пристигнување,но време на испорака ќе зависи од дестинации и други фактори точната ние може да се 't контрола. Сите ние се постави е што ќе ни е-мејл за враќање овластување број. Плаќање
Ние го прифатат плаќање и преку повеќе начин. Ве молиме бидете сигурни дека објектот е во иста состојба во која сте го добиле.
* Ние испрати предмети според вашата адреса дадени на али-expressso ве молиме осигурете се дека на вашиот примање адреса пред купување.

Други карактеристики

Око Рецепт:
+25, +50, +75, +100, +125, +150, +175, +200, +225, +250, +275, +300, +325, +350, +375, +400, +450, +500, +550, +600
Тип На Објект:
eyewear
Eyewear Тип:
читање очила
Број На Модел На:
60
Пол:
Унисекс
Рамка Материјал:
Легура
Леќи Материјал:
Поликарбонат
Бренд Име:
BETSION
Леќи Во Боја:
Јасно
Оптички Леќи Атрибут:
Анти-Рефлективен
Леќа Висина:
3cm
Леќа Ширина:
5.3 CM
Обложување:
HMC

Најдобри понуди