1 Пар 12V 55W 3500LM H8 H9 H11 AC HID Xenon Замена на предните Светла Светилки Метална База Висока Лумен Брзо Светла 5500K Светла Баласт

1 Пар 12V 55W 3500LM H8 H9 H11 AC HID Xenon Замена на предните Светла Светилки Метална База Висока Лумен Брзо

DEN 501.00
DEN 527.52
 

Тековен
Количина на стоки


12 V 55 W 3500 LM H1 H3 H7 H8 H9 H11 9005 9006 9012 AC HID Xenon Замена на предните Светла Светилки G8 Висока Лумен Брзо Xenon Светла Бела 5500 K Метална База на Носителот на Подобро Делата За Брзо Светла Тенок Придушници(над 40 Вати)
Име на производ H1 H3 H4 H7 H11 9005 9006 9012 Xenon Светилка Напон напон од 12 V 2.6 A±0.2 Моќ 55 W Пар Боја Температура 5500 K Зрак Агол 360° Работна Температура -35~60°C
Повеќе Вистински Производ Слики За Референца
H8 / H9 / H11
H7
Плаќање
1) да ја прифатиме Qiwi, Mastercard, Alipay, Запад Унија, TT. Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата ЗАЧУВАМ.
2) Плаќањето мора да се изврши во рок од 7 дена.
Shippment
1. ВО СВЕТОТ ПРЕВОЗОТ.
2. Нарачки обработени навремено по обработка на уплатата се направи.
3. Ние само брод да се потврди цел адреси. Вашата цел адресата МОРА да ОДГОВАРА на вашиот Превозот адреса.
4. Сликите прикажани се не на вистинскиот објект .Тие се за вашиот референца само.
5. УСЛУГА ТРАНЗИТ ВРЕМЕ е предвидено од страна на превозникот и исклучува време на викендите и празниците. Транзит пати може да се разликуваат, особено за време на сезона.
6. Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 45 дена од плаќањето, ве молиме контактирајте со нас. Ние ќе ги пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО со одговор.
Гаранција
1. Ако не сте задоволни кога ќе го добиете вашиот објектот, ве молиме вратете го во рок од 30 дена за замена или
парите назад. Ве молиме контактирајте ме пред да се врати.
2. Неисправни предмети МОРА да БИДАТ пријавени и се вратија во нас, во рамките на гарантниот период (и во оригиналниот
пакување, ако е можно). Вие мора да му кажете ни што дефектот е и ни даде вашата цел број.
3. Се врати превозот е да се плати од страна на Купувачот.
Повратни информации

Други карактеристики

Емитуваат Боја:
5500K
Lumens:
3500lm
Тип Socket:
9012(HIR2), H8, H9, H1, H11, H3, H7, 9005/HB3, 9006/HB4
Тип На Објект:
Извори На Светло
Тип На Сијалица:
H1,H7,H8/H9/H11,9005/HB3/H10,H3,9006/HB4
Автомобил Марка:
Сите Автомобили
Автомобил модел:
Сите Автомобили
Wattage:
55W
Бренд Име:
TUOYIKE
Ксенон Светлина Модел:
H7
Ксенон Светлина Тип:
Еден Xenon Светлина
Напон:
12V
Температура На Боја:
5000K
Извор На Светлина:
Ксенон

Најдобри понуди