2017 Нови Симпатична Износени Плескавици, Долг Ракав Фустани Слатка Лолита Есен Девојки Дами Фустани Облечи

2017 Нови Симпатична Износени Плескавици, Долг Ракав Фустани Слатка Лолита Есен Девојки Дами Фустани Облечи

DEN 1459.00
DEN 1535.52
 

Тековен
Количина на стоки


Item Title 2017 Нови Симпатична Износени Плескавици, Долг Ракав Фустани Слатка Лолита Есен Девојки Дами Фустани Облечи Опис ♥100% нов бренд & висок квалитет
♥Тип : Лолита Фустан
♥Материјал : Памук
♥Пол : Жените
♥Пакет Содржи : 1 x Фустан
♥Големина : M/L 1cm=0.39 инчен Големина Должина Биста Рамо ширина М 80см 96cm 38cm L 84cm 100cm 38.5 cm Поради прирачник за мерење, ќе има 1-3cm грешка. Ве молиме да се разбере. Забелешка : боја може да биде малку различни, поради ефект на светлина и moniter амбиент.
По исплата потврда, Објектот ќе биде предаден во рок од 1-5 работни дена(Нарачана треба 7-10days). Превозот Време за Прибл : e Packet 7-35 дена .Кина Пост Регистрирани Воздух Mail 30-50days. EMS 10-20 дена .UPS-от , USPS и DHL 7-10 дена ве Молиме имајте во предвид времето за испорака е дадено од страна Aliexpress е апроксимација и може да се разликуваат во зависност од растојанието од Кина, како и царинските прописи трговија на Големо и пад на превозот и двата се добредојдени. За промет на големо,ќе им понуди попуст или слободни изразат испорака која само што трае 3-7 дена да пристигнат. За пад на превозот,ние да ја испратите на стоки за вашите клиенти директно и нема да оставите информации за нас, ако би сакал да. Како може да track my парцела? Можете да ги пратите на вашиот парцела на следниве веб-сајт со користење на вашиот следење на број : www.17track.net/en (Копирани на пребарувачот за да ја отворите) Што можам да направам кога купување заштита времето истекува? Ако вашата нарачка заштита времето истекува, ве молиме контактирајте со нас и ние може да ви помогне да продолжи. Па вашите пари нема да одат на моја сметка. Дали има некој царина? Обично ние ќе се изјасни на минимална вредност за да се избегне царина. Но, поради различни политики во различни земји, не може да биде царина што треба да се плати од страна на купувачот. Така можете да оставите порака кога ставање на ред за тоа колку вредноста што би сакале да ги пријавуваат.

Други карактеристики

Големина:
M, L
Пол:
Жените
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Шаблон Тип:
Цврста
Фустани Должина:
Над Коленото, Мини
Број На Модел На:
JHZ005
Sleeve Стил:
Плескавици Ракав
Сезоната:
Есен
Деколте:
Износени
Материјал:
Памук,Полиестер
Половината:
Империја
Бренд Име:
LUOGEN
Декорација:
Копче
Стил:
Лолита Стил
Силуета:
Лабава

Најдобри понуди