ОЛ Стил Мода Кристал Цвеќиња Имитација бисер Цвет Шамија Brooch Иглички Опал Камен Цвет Шамија Клипови Свила Шамија Накит

ОЛ Стил Мода Кристал Цвеќиња Имитација бисер Цвет Шамија Brooch Иглички Опал Камен Цвет Шамија Клипови Свила

DEN 34.00
DEN 48.00
 

Тековен
Количина на стоки


Материјал : Метал
Големина : Како Слик
Боја : Слика Шоу
Пакетот Вклучува : 1pcs *свила шамија тока
Пакување : OPP пакет

Други карактеристики

Тип На Објект:
Брошеви
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Круг
Број На Модел На:
Свила шамија тока
Метали Тип:
Цинк Легура
Пол:
Жените
Материјал:
Метал
Бренд Име:
guangtuo
Брошеви Тип:
Брошеви
Стил:
Канцеларија/кариера
Објектот:
Свила Шамија Тока
Брошеви:
Brooch Иглички
Brooch Клипови:
шамија тока
Свадба Brooch иглички:
Brooch Иглички
Шамија Brooch Иглички :
Цвет Шамија Клипови
Брошеви Иглички:
Шамија клипови
шамија клип:
Свила Шамија Накит

Најдобри понуди