Mayitr 150mm Тактички Најлон 360 степени Rotatable Клип Светло Торбичка Holster Факел Појас Торба за Надворешна Спортски Лов Торбичка

Mayitr 150mm Тактички Најлон 360 степени Rotatable Клип Светло Торбичка Holster Факел Појас Торба за Надворешна

DEN 187.00
DEN 234.24
 

Тековен
Количина на стоки


SF0006288
Спецификација :
Бренд нови
Боја : Црна
Материјали : Најлон
Целата должина (прибл.) : 150mm
Случај Димензии (прибл.) : 14.5 x 4 x 4cm
Клипот Може Да 360°На Ротација, Да Ви Даде Повеќе Агол За Употреба. Со Еластична Рака И Штекер Покрие, Да Им Даде На Вашиот Светло Копче За Најдобрата Заштита.
Пакет Се Вклучени :
1x Светло Случај
Answer : ___________________________ Note :
Случај само, не го вклучи светлото.
Ве молиме овозможи мала грешка поради прирачник за мерење.
Поради разликата помеѓу различни монитори, сликата може да не ги одразуваат фактичката боја на објектот.
EMS, DHL, FEDEX, UPS-от се достапни со попуст.
Вашата цел ќе биде предаден надвор преку Продавачот за Испорака Метод Без Следење на Број и ќе ја добиете вашата
стоки во рамките 39-60 дена, ве молиме почекајте за вашиот пакет трпеливо.
Ако сакате следење на број, ве молиме љубезно плати Кина се Регистрирате Воздух Пост Mail цена.
Moveover, брза испорака EMS, DHL, FEDEX ќе потроши 5-15 работни денови за вас да ја добиете вашата предмети, ви благодарам.
Ако шпедиција не бродот на iterms во вашата земја .
Контактирајте со нас преку е-маил или Али Trade Manager. Ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне !
Вие задоволство и позитивни повратни информации е многу важна за нас.Ве молиме оставете позитивни повратни информации и 5 ѕвезди, ако сте задоволни со нашата објекти и услуги.
Ако имате било какви проблеми со нашите предмети или услуги,ве молиме да бидат слободни да контакт прво, пред да ја напушти негативни повратни информации.Ние ќе се потрудиме да ги реши сите проблеми и да ви обезбеди со најдобри услуги на клиентите.
Вашиот охрабрување и поддршка е нашата постојано напред интензитет.
Ви благодарам многу!
Најдобри Желби!

Други карактеристики

Тип на спорт:
Лов
Материјал:
Најлон
Бренд Име:
Mayitr

Најдобри понуди