За Тојота Estima Previa Tarago Година Челик Внатрешна Надворешниот Задниот Браник Заштитник Sill Багажникот Трим Додатоци Автомобил Стил 2 парчиња/set

За Тојота Estima Previa Tarago Година Челик Внатрешна Надворешниот Задниот Браник Заштитник Sill Багажникот

DEN 2225.00
DEN 2680.80
 

Тековен
Количина на стоки


Објектот Fitment : (Овој Производ Е Автомобил Додатоци)
Компатибилен Автомобили : За Тојота Estima Previa Tarago 2016 Година
Опис :
Состојба : 100% Сосема нов . Материјал : Високо Квалитетен Не ' Рѓосувачки Челик. Вклучува : 2 buc/set за 1 автомобил. Направен во една ISO 9001 објект за да се обезбеди добар квалитет. Лесно инсталирање,без алатки. 3 M автомобилската селотејп е во прилог .
Инсталација метод :
Чекор 1 : ве молиме чистење на место со 50% алкохол за да бидете сигурни дека нема прашина.
Чекор 2 : се отстрани 3m лепак во грбот;
Чекор 3 : се загрее 3m лепак со топол воздух пиштол;(совет за ставање на со обезбедени 3m лента е да се загрее на рачките и ги опфаќа ова го прави на лепак на лента повеќе леплива и тие ќе останат за секогаш!)
Чекор 4 : инсталирање на производи во право место ,Не на перење на вашиот автомобил во 48hours.
Напомена :
Сите наши производи не се погодни за автомобил, кој е варијанта верзија. Ако вашиот автомобил е варијанта верзија , ве молиме контактирајте со продавачот пред да го купат.
она што ние го испрати е исто како слика покажува, ве молиме потврдете го со фотографирање пред да конкурираат на објектот.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Налепници
Бренд Име:
canmazon
Тип:
Други 3D Налепница
Објектот Должина:
100cm
Објектот Дијаметар:
1inch
Налепница Сместување:
Внатрешна
дизајн:
зборови
Вид На Налепница:
Други
Пакување:
Не Се Пакувани
Материјал Тип:
Нерѓосувачки Челик
Модел:
Возилото Логото
Објектот Висина:
2cm
Објектот Ширина:
10cm
Име На Модел:
123971
is_customized:
Yes
категорија:
Задниот Браник Покрие Трим
Точка име :
Надворешност Додатоци Rearview Лента
Автомобил Производител:
За Тојота Estima Previa Tarago 2016 Година

Најдобри понуди