Студентите женски сандали мода 2017 риба устата чевли тексас девојка со дебели дното оптоварување сунѓерот ѓон чисто и удобно

Студентите женски сандали мода 2017 риба устата чевли тексас девојка со дебели дното оптоварување сунѓерот

DEN 879.00
DEN 955.20
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Чевли Големина:
4, 5, 6, 7, 8
Одделот За Името:
Возрасни
Тип На Објект:
Сандали
Insole Материјал:
PU
Повод:
Повик
Затворање Тип:
Лизга-На
Горниот Материјал:
Платно
Бренд Име:
KNCOKAR
Сандала Тип:
Гладијатор
Моден Елемент:
Fretwork
Назад Контра Тип:
Маска Пета
Outsole Материјал:
ПВЦ
Страна Vamp Тип:
ОТВОРЕТЕ
Пета Тип:
Оптоварување
Платформа Висина:
5-7cm
Обвивка Материјал:
PU
Пета Висина:
Med (3cm-5cm)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Шаблон Тип:
Печати
Со Платформи:
Yes
Стил:
Слободно време

Најдобри понуди