Evkoodance Црна Месо Со Rhinostone Големина НАС 4-12 Танц Чевли со Висока Пета 8.5 cm Professional Фудбалскиот Танц Чевли Wowen Evkoo-457

Evkoodance Црна Месо Со Rhinostone Големина НАС 4-12 Танц Чевли со Висока Пета 8.5 cm Professional Фудбалскиот

DEN 1981.00
DEN 3962.88
 

Тековен
Количина на стоки


Evkoodance Црна Месо Со Rhinostone Големина НАС 4-12 Танц Чевли со Висока Пета 8.5 cm Professional Фудбалскиот Танц Чевли Wowen Evkoo-457
Опис :
Боја : Црна
Материјал : црна месо и rhinostone
Пета : 428# 8.5 cm на слика (други потпетици може да биде на располагање)
ве молиме проверете ги пета табелата како што е подолу, оставете пета висина кога ќе го поставите цел, ви благодариме.
Големина : US4-12 жените големина
ПС : Ако има било какви прашања, ве молиме не двоумете се да контактирате со нас, ви Благодариме!
Објектот Се Покаже :
Ве молиме внимателно да се провери големината на маса пред да го купите!!!
Внимание : Ако Има непријатен мирис, тоа е нормално, како што е на нови чевли, не е мирис на лепак, стави неколку дена или носат неколку дена да немаат непријатна миризба. ве молиме да се разбере, ви благодарам.
*>>100% Гаранција За Нови
*>>Услужни И Удобно
*>>Исклучително гламурозна.
*>>Добие најголема атракција кога ќе се танцување!!!
*>>Боја прикажано на фотографиите може да бидат малку различни од вистинската боја се должи на осветлување и боја отстапување од набљудувачите.
Сите Чевли со evkoodance бренд

Други карактеристики

Чевли Големина:
4, 4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7, 7.5, 8, 8.5, 9, 9.5, 10, 10.5, 11, 11.5, 12
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
чевли за танц
Пол:
Жените
Пета Висина:
Висока (3 и нагоре)
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Пета Тип:
Тенки Потпетици
Чевли Ширина:
Тесен(АА,N),Средна(B,M)
Ниво На Пракса:
Професионални
Горниот Материјал:
Сатенски
Датум На Издавање:
Summer2017
Outsole Материјал:
Крава На Мускулите
Бренд Име:
evkoodance
Затворање Тип:
Чипка-Up
Декорација:
Копче
Обвивка Материјал:
Памук Ткаенини
Број На Модел На:
Evkoo-457
Танц Чевли Тип:
Ballroom/Латинска Чевли
Insole Материјал:
Латекс
боја:
Црна
Ширина:
Медиум
латински чевли пета:
428# 8.5 cm
латински чевли големина:
US4-12, ЕУ 33-44
латински чевли материјал:
месо
латински чевли пакет:
чевли кутија/пп торба
латински чевли превозот време:
во рок од 7 работни дена
користат за:
чевли за танц

Најдобри понуди