8pcs 3D Печатач Солидна Plasticr Имајќи ID 6/8/10/12mm вратило Igus Drylin RJMP-01-06 RJMP-01-08 RJMP-01-10 RJMP-01-12

8pcs 3D Печатач Солидна Plasticr Имајќи ID 6/8/10/12mm вратило Igus Drylin RJMP-01-06 RJMP-01-08 RJMP-01-10

DEN 484.00
DEN 514.56
 

Тековен
Количина на стоки


8pcs 3 D Печатач Солидна Plasticr Имајќи ID 6/8/10/12mm вратило Igus Drylin RJMP-01-06 RJMP-01-08 RJMP-01-10 RJMP-01-12
Висок Квалитет се Продаваат Линеарен полимер имајќи директна замена за метал LM6/8/10/12 UU имајќи најчесто се користи во многу 3 D Печатари. Идеален за Rep Rap, Prusa, Mendel, итн. Спецификација за производ : Тип 1 RJMP-01-06 6mm Внатрешен дијаметар. 12mm Надворешниот дијаметар. 19mm Должина. Тип 2 RJMP-01-08 8мм Внатрешен дијаметар. 16mm Надворешниот дијаметар. 25мм Должина. Тип 3 RJMP-01-10 10мм Внатрешен дијаметар. 19mm Надворешниот дијаметар. 29mm Должина. Тип 4 RJMP-01-12 12mm Внатрешен дијаметар. 20mm Надворешниот дијаметар. 30мм Должина.

Други карактеристики

Големина:
RJMP-01-06, RJMP-01-08, RJMP-01-10, RJMP-01-12
Број На Модел На:
RJMP-01
Тип На Објект:
Топката Лежишта
Бренд Име:
FYSETC

Најдобри понуди