Жените Pullover Outerwear Девојка Pullover Џемпер Есен, Зима И Топло Turtleneck Целосна Ракав Цврст Грб

Жените Pullover Outerwear Девојка Pullover Џемпер Есен, Зима И Топло Turtleneck Целосна Ракав Цврст Грб

DEN 525.00
DEN 664.32
 

Тековен
Количина на стоки


Ако Ви Се Допаѓа Овој Објект,Ве Молиме Да Го Додадете Во Листата На Желби,Доколку Ви Се Допаѓа Нашата Продавница,Ве Молиме Додадете Во Вашата Продавница Листа. Објектот спецификите Пол : Жени,Жени,Жени,Девојки Материјал : Полиестер Една Големина Биста Должина на Ракав Рамо 90-100cm/35.4-39.3 60cm/23.6 55cm/21.6 36cm/14.1 Забелешка : Поради различни следи и светлосен ефект, вистинската боја на објектот може да биде малку поинаква од боја покажа на слики. Ви благодариме! Ве молиме овозможи 1-3cm мерење на отстапување се должи на рачно мерење. Азија големина е помала од ЕУ/САД/велика БРИТАНИЈА големина; ве молиме проверете детали големина информации пред купување. Ви благодариме.

Други карактеристики

Големина:
One Size
Пол:
Жените
Број На Модел На:
XQ0690
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Дебелина:
Стандард
Стил:
Повик
Тип На Објект:
Pullovers
Облека Должина:
Редовни
Материјал:
Полиестер
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Цврста
Бренд Име:
Liva девојка
Јака:
Turtleneck
Материјал Состав:
Полиестер
Декорација:
Никој
Техника:
Компјутер Плетени

Најдобри понуди