модерниот танц краток остри триаголник ballroom танцување мажите вест

модерниот танц краток остри триаголник ballroom танцување мажите вест

DEN 1688.00
DEN 1963.20
 

Тековен
Количина на стоки


модерниот танц краток остри триаголник ballroom танцување мажите вест
ГОЛЕМИНА СМ БИСТА ПОЛОВИНАТА ДОЛЖИНА S/165 160-165 84 80 60 М/170 165-175 88 84 63 L/175 170-178 96 86 67 XL/180 175-180 102 94 69 XXL/185 180-185 106 98 71

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL
Материјал:
Памук,Полиестер,Spandex
Пол:
Жените
Број На Модел На:
2101
Танц Тип:
Латински јазик

Најдобри понуди