8x8 5mm Dot Matrix 8*8 16Pin Дигитални Цевка Црвено Заеднички Анодна LED Дисплеј DIY Електронски Модул 2088BS За Arduino

8x8 5mm Dot Matrix 8*8 16Pin Дигитални Цевка Црвено Заеднички Анодна LED Дисплеј DIY Електронски Модул 2088BS

DEN 81.00
DEN 127.68
 

Тековен
Количина на стоки


2 парчиња 8x8 5mm Dot Matrix 8*8 16 Pin Дигитални Цевка Црвено Заеднички Анодна LED Дисплеј DIY Електронски Модул 2088 BS За Arduino

Други карактеристики

Пиксели:
20mm
Цевка Чип Боја:
Црвена
is_customized:
Yes
Бренд Име:
ЕК Купување
Број На Модел На:
8*8 5mm 16Pin Dot Matrix
Употреба:
Внатрешна
Екран функција:
број
Големина L*W*H:
60.2*60.2*9.2 мм

Најдобри понуди