0-4Y Бебе Унисекс Памучни Чорапи Против Пролизгување Плетени Топла Пролет, Есен Зима Sock 2017 Нови Bebes Топла Деца Бебе Момчиња Девојчиња Поврзана Чорапи

0-4Y Бебе Унисекс Памучни Чорапи Против Пролизгување Плетени Топла Пролет, Есен Зима Sock 2017 Нови Bebes Топла

DEN 62.00
DEN 72.00
 

Тековен
Количина на стоки


Предметите ќе бидат испратени од страна на USPS во САД, Апсолутно Безбедно! СЕКОЈ ПАКЕТ ИМААТ СЛЕДЕЊЕ НА БРОЈ .
Испорака Метод :
Предметите ќе бидат испратени од страна на Кина Пост , Тоа ќе потрае 15-25 работни дена од пратката датум. Тоа ќе трае 7-12 работни дена од пратката датум.
Бебе Момче Девојка Унисекс Новородено Бебе Дете Деца Памук Sock 0-4 Y бебето чорапи, различни дезени, различни текстури, бои и разновиден, се бебето како елементи, Ткаенина мека и удобна, се чувствуваат добро чорапи! Погоден за оваа сезона : зима, пролет, есен Функција : топло, пот, дише Спецификации - Пол : двете машки и женски Материјал : 85% Чешлани памук +15% spandex Чорапи Големина : S(0-2 стари), M(2-4 стариот) Боја : црна,сива,розова,крем 1 пар бебе sock answer : ___________________________ Note : Не забележите некои мала разлика со упатство за мерење. Преглед :
Ние го прифаќаме само Pay Pal за плаќање.
Врати се прифати, во рок од 14 дена по купувачот примање на стварта.394 инчи) ве Молиме имајте предвид дека благо боја разлика треба да биде прифатлив се должи на светлина на екранот. (Со исклучок на contrived damagement или misusage). Ако ви треба изразат превозот услуга, ве молиме контактирајте со нас пред цел(Телефон мора да се for international express превозот, Ако треба изразат превозот услуга, ве Молиме имајте во вашиот Телефон кога на вашата исплата.100% money-back Загарантирани!
Сите производи ќе бидат тестирани во 100% пред породувањето.Сите превозот обвиненија за вратени производи се да се плати од страна на купувачот,ве Молиме контактирајте со нас за враќање адреса
Објектот ќе биде испратена до купувачот Ebay превозот адреса САМО, па ве молиме да ја ПОТВРДИТЕ вашата е достапна адреса на Ebay пред се плати преку paypal. Ве молиме бидете сигурни дека ќе имате валидна/потврди Pay Pal сметка пред наддавање
Сите Pay Pal Плаќања мора да биде Потврден (Испорака и наплата адреси мора да одговара)Плаќање потребно е во рок од 7 дена од денот на аукцијата завршува
Не-плаќање спорот ќе биде automaticcally отвори ако целосна исплата не е примено по 14 дена од денот на аукцијата. ви благодариме за вашето разбирање.
Ние исто така снабдување со DHL, UPS-от, EMS изразат испорака, но треба платат повеќе пари за да го изразат испорака.

Други карактеристики

Големина:
0 to 2Y, 2 to 4Y
Бренд Име:
Emmababy
Број На Модел На:
бебе чорапи
Материјал:
Памук,Полиестер
Пол:
Унисекс
Шаблон Тип:
Шарени
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Одделот За Името:
Деца
Тип На Објект:
Sock

Најдобри понуди