Топла Продажба Нова Мода Жените Накит Корејски Стил Долг Синџир Џемпер Личност Женски Едноставна Кристал Pendant Ѓердани Трендовски

Топла Продажба Нова Мода Жените Накит Корејски Стил Долг Синџир Џемпер Личност Женски Едноставна Кристал Pendant

DEN 341.00
DEN 400.80
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Главниот Камен Боја:
Црвена, Сива, Сина
Должина:
70cm
Тип На Објект:
Ѓердани
Парична казна или Моден:
Моден
Метали Тип:
Метални Легури,Бакар
Ѓердан Тип:
Pendant Ѓердани
Материјал:
Кристално
Стил:
Тренди
Синџир Тип:
Змија Синџир
is_customized:
Yes
Бренд Име:
TANGTANG
Пол:
Жените
Број На Модел На:
LN0260
Pendant Големина:
43.*3.5 см

Најдобри понуди