Нова Топла Продажба 2018 Лето Јапонски Аниме Едно Парче Luffy машки маици Наруто Uzumaki Harajuku Т-маица Бренд-Облека Т Кошула

Нова Топла Продажба 2018 Лето Јапонски Аниме Едно Парче Luffy машки маици Наруто Uzumaki Harajuku Т-маица Бренд-Облека

DEN 279.00
DEN 490.08
 

Тековен
Количина на стоки


.

Други карактеристики

Големина:
S, M, L, XL, XXL, XXXL
Бренд Име:
HAMPSON LANQE
Sleeve Должина(cm):
Краток
Стил:
Готски
Материјал:
Памук
Јака:
О Деколте
Sleeve Стил:
Редовни
Шаблон Тип:
Печати
Маскирани:
No
Ткаенина Тип:
Broadcloth
Тип На Објект:
Блузи
Блузи Тип:
Tees
Пол:
Мажи

Најдобри понуди