MYNAH Русија Бесплатен Превозот Класичен Модерен Стил Кујна Тапа Потоне Топла И Ладна Вода, Еден Справи со Кујна Додатоци M4949

MYNAH Русија Бесплатен Превозот Класичен Модерен Стил Кујна Тапа Потоне Топла И Ладна Вода, Еден Справи со

DEN 1638.00
DEN 3212.64
 

Тековен
Количина на стоки


Купувачот Известување : Ако стоката се оштетени, ве молиме контактирајте со нас за прв пат. Ние ќе ви даде безусловна наплата на гаранција вашите права! Ве молиме не го иницираат спорови. 1.Превозот Објектот ќе биде предаден во рок од 1-7 работен ден по расчисти исплата. Се проценува превозот време : Важно, ве молиме внимателно прочитајте пред вашиот предлог Обично објектот ќе пристигне во 15-60 работни дена по превозот. За време на празникот сезони, може да се одолговлекува. 2.Повратните информации Ние се стремиме да го одржува највисоки стандарди на квалитет и за шопинг искуство и 100% задоволството на клиентите! Позитивни повратни информации 5stars е многу важна за нас.
Искрено барање дека ќе контактирајте со нас веднаш повратни информации, така што ќе може да на задоволително ниво се реши вашите проблеми.

Други карактеристики

Инсталација Тип:
дек монтирани
Стил:
Единствен Носител На Една Дупка
Број на Рачки:
Една Рачка
Спреј Тип:
Повлечете Надолу
Број На Модел На:
M4949
Тип:
Керамичка Плоча Гајтанот
Ладно & Топла Вода:
Yes
Rotatable Или Не:
Yes
Вентил Core Материјал:
Керамички
Површина По Завршувањето:
Хром
Бренд Име:
MYNAH
Површински Третман:
Полиран
Стил:
Класичен
Број на Дупки за монтажа:
Една Дупка

Најдобри понуди