100yards /многу Бела Беж Шупливи Од Чипка Ткаенина Чипка Лента Трим Памук рачно изработени Занаетчиски DIY Scrapbooking Шиење Додатоци

100yards /многу Бела Беж Шупливи Од Чипка Ткаенина Чипка Лента Трим Памук рачно изработени Занаетчиски DIY

DEN 1123.00
DEN 1248.00
 

Тековен
Количина на стоки

Увозни давачки, даноци и давачки кои не се вклучени во точка цена или на превозот обвиненија. Овие трошоци се на купувачот одговорност. (Ние не може да се испрати стоката на викенд и Кинески празници.100yards /многу Бела Беж Шупливи Од Чипка Ткаенина Чипка Лента Трим Памук рачно изработени Занаетчиски DIY Scrapbooking Шиење Додатоци Карактеристики : 100% Сосема нов и висок квалитет, Големина : 1. време на испорака Австралија, сад,Велика Британија 18-25 работни дена Канада, Франција, Германија, Шпанија 20-30 работни дена Бразил, Белорусија, Чиле, Фиџи, Италија, Мексико, Русија, Украина, Јужна Америка 35-60 работни дена во Други земји, Вообичаено, повеќе од 30 работни дена Ако сакате да се добие стоката наскоро, ве молиме контактирајте ме за ЕМС или DHL такси. Ако имате било какви прашања за производите што сте го добиле, ве молиме контактирајте со нас во времето и ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши проблемите и да бидете задоволни. Ве молиме бидете сигурни дека вашиот превозот адреса е точна пред да купите.Сите предмети ќе бидат испратени надвор од воздухопловната во рок од 5 работни дена откако вашата исплата е расчисти на Зачувам.Купувачот е одговорен за сите дополнителни такси превозот. Политика на враќање : Само неисправни производи ќе бидат понудени на берза. Напомена : ве Молиме овозможи 1-3cm грешка поради прирачник за мерење и бидете сигурни дека ќе не предвид пред да нарачате. Ве молиме да ни ја дадат позитивен фидбек. Плаќање : 1. Неисправни производи мора да се врати во рок од 30 дена од денот ќе го стави вашиот налог. Ако тоа се случи, само нас контакт, ние ќе ви помогнат да проверите и да го решат проблемот. Додека ќе има одложување за нешто што не може да се контролира (како што се лошите временски услови).Ние само брод вашата потврди адреса.1 см широк Количина : 100 Метри Боја : бела , беж Материјал : памук Употреба : облека,чевли,капи додатоци,дома декоратерите,предмети за Домаќинството adornments,DIY додатоци,Божиќ подарок пакување,Божиќ DIY занаети,Свадба оркестарот и други проекти што може да се замисли. Ве молам, разберете дека бои може да постои хроматските аберации како различни поставување на слики.

Други карактеристики

Тип На Производ:
Чипка
Број На Модел На:
Y01032/ DG_MW
Функција:
Вода Растворлив,Еко-Пријателски
Декорација:
Чипка
Материјал:
100% Памук
Техника:
Извезена
Ширина:
1.1 cm
Ткаенина Тип:
памук, чипка
Ткаенина тип:
памук, чипка намали
is_customized:
боја:
бела,беж
африкански француска чипка ткаенина висок квалитет:
чипка applique
шиење додатоци:
чипка лента,чипка намали
ruban dentelle:
guipure чипка
памук ткаенини:
tecidos де крпеница

Најдобри понуди