моден 20MM Природен Камен мешани круг Монистра за накит одлуки cabochon шарм Прстен додатоци 24Pcs/многу Бесплатен превозот

моден 20MM Природен Камен мешани круг Монистра за накит одлуки cabochon шарм Прстен додатоци 24Pcs/многу Бесплатен

DEN 720.00
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Број На Модел На:
CAB20MM-24
Објектот Форма:
Тркалезна Форма
Материјал:
Камен
Надворешниот Дијаметар:
20mm
Објектот Тежина:
60G/24PS
Бренд Име:
YWMZCN
is_customized:
Yes
Објектот Дијаметар:
20mm
Надворешниот Дијаметар:
20MM
Материјал:
природен камен
Име:
природен камен монистра
Цел:
круг cabochon

Најдобри понуди