Карбонски Влакна Трки Страна на Вратата Fenders Сечилото Панели Ракети за Ауди R8 V8 V10 2-Врата 2008-2015 Автомобил Стил 2 ПАРЧИЊА

Карбонски Влакна Трки Страна на Вратата Fenders Сечилото Панели Ракети за Ауди R8 V8 V10 2-Врата 2008-2015

DEN 31455.00
DEN 34565.76
 

Тековен
Количина на стоки


9387 Контактирајте не за било какви прашања ,вклучувајќи ја и цената
Ако Не изберете "Бродови Од : Кина", Без ДАНОК ќе се наплаќа.
за Audi R8 V8 V10 Coupe / Конвертибилна 2-Врата 2008-2015

Други карактеристики

Бренд Име:
JSPEED CSPORT
Автомобил модел:
за Audi R8 V8 V10 2-Врата 2008-2015 Автомобил Стил 2 ПАРЧИЊА
Модел Година:
2008 2009 2010 2011 2012 2013 2014 2015
Име На Модел:
TJC-ADR8001-1
Надворешни Тестирање И Сертификација:
CE
Објектот Должина:
90inch
Објектот Ширина:
20inch
Објектот Висина:
10inch
Материјал Тип:
Карбонски Влакна
Специјални Функции:
Страна На Вратата Сечилото Fenders
Објектот Тежина:
10kg
Тип На Објект:
Браници

Најдобри понуди