Зимски Висок квалитет Mauvel Core откачи предиво Девојки и Момчиња Џемпер,со Убави куче, Повеќе Мека и Топла Облека

Зимски Висок квалитет Mauvel Core откачи предиво Девојки и Момчиња Џемпер,со Убави куче, Повеќе Мека и Топла

DEN 452.00
DEN 695.04
 

Тековен
Количина на стоки


За Враќање :
Ако квалитетот на производот сте го купиле има проблем, може да се врати или размена на вашите предмети во рок од 60 дена од доставената датум.Ако не сте добиле вашата пратка во рок од 40 дена по плаќањето, ве молиме контактирајте со нас, и тогаш ние ќе ја пратите пратката и да се вратам за да можете ПОБРЗО. Објектите што сте ги примиле треба да биде во рок од 60 дена од доставената датум. Купувачи се одговорни за сите царински давачки, брокерските провизии, давачки& даноци на увоз во вашата земја, и овие дополнителни давачки може да се наплати за испорака. Таа се очекува да им помогне на сите млади мајки да се донесе удобно деца свет за децата. Превозот МОРА да се поклопува со адресата на вашата нарачка.
Па таа одлучи да се изгради бренд кој беше добар квалитет, детска, но со разумна&прифатлива цена.
Барање :
1. Кога имате било какви прашања или прашања, ве молиме да се чувствуваат слободни да ни информираат пред да остави негативни повратни информации, што е многу важно за нас да се реши проблемот и да се направи подобрување соодветно.
За испорака :
1.
Бренд Позадина
KIWORLDS е во комбинација со деца и светот, која била изградена од страна на Hilarie Тсао. Подготовка на Време : 1-7 работни дена потребно е да се подготви вашата нарачка според бројни наредби секојдневно.Превозот цена НЕ вклучува било каква дополнителна такса е споменато погоре, и нема да бидат вратени кога пратката одби.

Други карактеристики

Дете НИ Големина:
12M, 18 МИЛИОНИ, 24M, 3T
Одделот За Името:
Деца
Затворање Тип:
Никој
Sleeve Должина(cm):
Целосна
Јака:
О Деколте
Пол:
Унисекс
Стил:
Повик
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Облека Должина:
Редовни
Шаблон Тип:
Цртан филм
Sleeve Стил:
Редовни
Декорација:
Шема
Бренд Име:
KIWORLDS
Материјал:
Памук
Број На Модел На:
KS133A

Најдобри понуди