BAMOER Вистински 925 Sterling Silver Бела Шема на Европската Murano Стакло Шарм Монистра одговара Жените Нараквици & Алки Накит SCZ065

BAMOER Вистински 925 Sterling Silver Бела Шема на Европската Murano Стакло Шарм Монистра одговара Жените Нараквици

DEN 336.00
DEN 479.52
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип На Објект:
Монистра
Парична казна или Моден:
Моден
Бренд Име:
Bamoer
Објектот Тежина:
3.5g
Број На Модел На:
SCZ065
Објектот Форма:
Круг-брилијантен-форма
Материјал:
Стакло
Материјал:
925 Sterling silver
Повод:
Свадба, Ангажман, Годишнина

Најдобри понуди