Браун Вештачка Кожа Hamas Рака Фото Купола Хривнија Рок Biker Нараквици Круг Стакло Cabochon Хривнија

Браун Вештачка Кожа Hamas Рака Фото Купола Хривнија Рок Biker Нараквици Круг Стакло Cabochon Хривнија

DEN 48.00
DEN 77.76
 

Тековен
Количина на стоки


Други карактеристики

Тип На Објект:
Нараквици
Парична казна или Моден:
Моден
Синџир Тип:
Линк Синџир
Затворач Тип:
Hummer
Стил:
Нео-Готски
Број На Модел На:
J04r214
Метали Тип:
Цинк Легура
Бренд Име:
Aogue
Поставување Тип:
лепак
Пол:
Унисекс
Нараквици Тип:
Заврши Нараквици
Материјал:
кожа
Обликотшема:
Hamas Рака
Компатибилност:
Никој
Функција:
Никој
Материјал:
Вештачки eather
Функција:
Личен Шарм Хривнија
Должина:
16 + 5 cm
Облик шема:
Круг Стакло Cabochon Хривнија
Стил:
панк и ракета
design1:
евтини кожни нараквици
Повод:
Партија,Свадба,Роденден,Годишнина,Подарок,Секојдневно Носење
Функција:
Висок квалитет
фабрика:
Yes
превозот:
Цел>10USD,Бесплатен превозот

Најдобри понуди