Деца Ballroom Хип Хоп танц носии Облека Момчиња Модерниот Џез танц Облека на децата Фаза partyPerfoemance танц носат

Деца Ballroom Хип Хоп танц носии Облека Момчиња Модерниот Џез танц Облека на децата Фаза partyPerfoemance танц

DEN 1013.00
DEN 1151.04
 

Тековен
Количина на стоки


Топло Prompt
Ова е фаза покаже облека која е различна од заеднички облечен во облека , главната да видите шоу фаза покаже ефектот .
Pls не ги проверите облека како заеднички носи облека " стандардно , малку snagging ,нишка остатоци , се сече не уредни , паѓа малку paillette пердув , што сите погоре припаѓаат на нормалниот опсег ако умот ,
Pls се размислува за внимателно ,ви благодариме !
Ако сте итно да се користи на облека и треба да превозот итна , ве молиме изберете бизнис експрес
Ве молиме испратете порака и да го оставите порака до нас ,за Да се потврди е облека пристигне во вас рака на време
ако пратката може да се ' t пристигнат на време . Ќе контакт со вас .
Ако не го направите тоа ние не презема никаква одговорност
За било какви прашања, не двоумете се да контактирате со нас, ние ќе ви одговори што е можно поскоро и да го реши проблемот!!!
Големина на Табела (Азија Големина )/Единица (CM)
Големина(cm)/Етикетата
Се препорачува висина
XXS
100
XS
110
S
120
М
130
L
140
XL
150
XXL
160
Answer : ___________________________ Note : (единица : cm 1cm = 0.39 инчи )
Ознака Големина е Азија големина , ве молиме да ги однесете на вашиот сопствен единицата за избор на правото големина .
Како различни мерни методи . Pls прифати грешка околу 2-3cm (Околу 1 Инч )
ПС : ако имате малку масти , pls изберете поголема големина .
На соодветна возраст е само предложи , кога можете да изберете ,ве молиме да се напомене големина во детали

Други карактеристики

Големина:
100cm-110cm, 110cm-120cm, 120cm-130cm, 130cm-140cm, 140cm-150cm, 160cm-170cm, 170cm-180cm
Танц Тип:
Ballroom
Материјал:
Полиестер,Spandex
Бренд Име:
Zapire
Пол:
Девојки

Најдобри понуди