Проф. д-Р ОРЕЛ Отворено зборува Слабеење патики кожа трчање Жените Замав Оптоварување Фитнес Дама Фабрика 5 Cm Чевли Платформа

Проф. д-Р ОРЕЛ Отворено зборува Слабеење патики кожа трчање Жените Замав Оптоварување Фитнес Дама Фабрика 5

DEN 792.00
DEN 1055.04
 

Тековен
Количина на стоки

Ако има било какви проблеми со нашите porducts,можете да побарате враќање или враќање во рок од 7 дена по примањето на предметите.
Answer : ___________________________ NOTE : Не, вклучувајќи shoebox
Како да ги собереш на точната големина
1 : Нашата големина не е стандард НАС големина, и тоа е само еднаков на фот должина!
2 : Мерка ногата должината на овој начин !!! Како да се messure нозете должина ве Молиме да се измери вашата нога должина внимателно. Повратни информации 1. Плаќање 1.Но, ве молиме контактирајте со нашата служба за корисници пред да се враќаат или отворен спор,ние ќе се обидеме потрудиме да ви помогне.Ние ќе се обидеме потрудиме да ги реши porblems и ве молиме да ни веруваат! Враќање&Наплата 1.или трговија со датот.Времето за испорака е само за вашиот референца Logisitics компанија за Проценка за Време на Испорака Кина Пост воздух mail бесплатен превозот 15-60 работни дена e PACKET 5-20 работни дена ЕМС 5-15 дена DHL 3-10 дена Fedex 3-10 дена ТНТ 3-10 дена 4.5 7 ЕУР 35 36 37 38 39 40 41 Нога Должина(mm) 225 230 235 240 245 250 255 4 : Ако сè уште не е толку јасно како да ја изберете вистинската големина , може да ни остави порака да прашам .Ве молиме контактирајте со нас пред да замине неутрален(3 ѕвезди) или nagative (1-2 ѕвезди)повратни информации.Проверете пакетот и Објектот внимателно 4.и кликнете на" Add to store Листа " 2.Ве молиме проверете ги следење на информации за следење на веб-сајтот.На горниот десен агол на веб страница : 3.Ве молиме пиле" view мојата продавница " или "View my Врвот Продажба на Производи" за да добиете повеќе објект што сакате со количката .Можеме да го прифатиме alipay тука.Ние прифаќаме Кина Пост ,Epacket,DHL,EMS,Fedex,E-EMS,ТНТ, ако треба да се испратени од страна на други превозот,ве молиме контактирајте со нас.Ние ќе ги испрати вашите нарачки во 1-7days(според вашата цел е количество) по уплатата.Ние сме професионални Aliexpress продавачот,поддршка на сопствени производи според вашиот requirment.Ние shiped ЕУ големина Изберете Ни Големина 4.Кога ќе добиете предмети ќе нареди,ве молиме проверете внимателно во рок од 24 часа.Ви благодариме!!! 5.Купувачот е одговорен за сите трошоци настануваат во процесот на враќање.На НАС големината само за референца .

Други карактеристики

Чевли Големина:
4.5, 5, 5.5, 6, 6.5, 7
Одделот За Името:
Возрасни
Спортски Чевли Тип:
Трчање
Пол:
Жените
Бренд Име:
Проф. д-Р Орел
Технологија:
dmx
Одговара:
Одговара точно на големина, заземаат својата нормална големина
Функција:
Амортизирање
Чевли Ширина:
Медиум(B,M)
Ниво На Пракса:
Професионални
Insole Материјал:
Гума
Применливи место:
Хард Суд
Функција:
Дише,Висина, Зголемување На
Горната Висина:
Ниска
спортски тип:
Начин на живот
Затворање Тип:
Чипка-Up
Горниот Материјал:
кожа
Outsole Материјал:
Гума
Датум На Издавање:
Winter2017
За Растојание:
Сса 10 километри
is_customized:
Оптоварување
Стил:
Тонирање Чевли
Спорт:
Патики
Горниот Материјал:
чевли за жени
спортски тип:
Светлината Работи
Големина:
35,36,37,38,39,40
боја:
gret,црвена,зелена
бесплатни работи жени:
работи чевли за жени
женска трчање:
Спортски Чевли
chaussure спорт:
жените трчање

Најдобри понуди