Dragon Ball Z Симпатична Винил Decal Автомобил Налепница Камион Автомобил Прозорец Браник Цртан Филм Налепници Водоотпорен Цртан Филм Decals

Dragon Ball Z Симпатична Винил Decal Автомобил Налепница Камион Автомобил Прозорец Браник Цртан Филм Налепници

DEN 58.00
DEN 104.64
 

Тековен
Количина на стоки

modname=ckeditor
големина : S 15cm*6cm М 20cm*8cm L 25cm*10см Висок Квалитет на Мисловните водоотпорен 3+ година надворешен живот. ( ве молиме имајте во предвид : Рефлективна бела материјал е да се погледне како сребро, кога под влијанија на светлина, рефлексијата ТОА ќе стане чиста бела )
Купувачот е задоволство е важно за нас. Ако кој било проблем, и тоа, само нас контакт,ние се трудиме да го реши тоа Убаво шопинг

Други карактеристики

Големина:
25cmx10cm, 20cmx8cm, 15cmx6cm
Бренд Име:
XY
дизајн:
Цртан филм
Модел:
Класичен Филм
Тип:
Лепак Налепница
Налепница Сместување:
Задните Шофершајбната
Име На Модел:
F294
категорија:
Налепници
Објектот Висина:
15cm
Материјал Тип:
Пластични
is_customized:
Yes
Пакување:
Не Се Пакувани
Вид На Налепница:
Креативни Налепници За
Објектот Ширина:
6cm
Тип На Објект:
Налепници

Најдобри понуди