Електрични Чекан вежба масло цилиндар Влијание вежба цилиндар додатоци за Bosch GBH2-26, Моќ алатка додатоци,Бесплатен Превозот!

Електрични Чекан вежба масло цилиндар Влијание вежба цилиндар додатоци за Bosch GBH2-26, Моќ алатка додатоци,Бесплатен

DEN 488.00
DEN 513.12
 

Тековен
Количина на стоки

Електрични Чекан вежба масло цилиндар Влијание вежба цилиндар додатоци за Bosch GBH2-26, Моќ алатка додатоци 100% Сосема Нов! Висок-квалитет! 100% компатибилен со Оригинални АЛАТКИ! Одговара за Бош Модели : GBH2-26 Бесплатен Превозот! Нашата фабрика е специјализирана во производство на електрични алати додатоци, Нашите цени се многу прифатлива,
100% Сосема нов! Висок квалитет ! Голем број на големо набавки може да даде некои попуст.
Добредојдовте да се купи, ви Благодариме за вашата поддршка! Ако сте задоволни со услугата, ве молиме да се даде на 5-ѕвезда високи пофалби.
Ако Не е, ве Молам дозволете ми да знам и контактирајте со нас, јас верувам дека ние сме сигурни дека за да се направи сте задоволни. Кина пост воздух mail нормално објектот ќе пристигне во рок од 15-25 работни дена откако ќе бидат поставени. Понекогаш за царинска или времето проблем тоа ќе биде одложен неколку дена. Тоа може да биде до 30-45 дена.
Сите големи кредитни картички се прифаќаат преку secure уплатата Зачувам.
Компанијата работи време : 8 : 00-17 : 30 (Кина), Ние ќе ви одговори со 24 часа.

Други карактеристики

DIY Материјали:
Електрични
is_customized:
Yes
Број На Модел На:
За Bosch GBH2-26

Најдобри понуди