LNRRABC 9 Обрасци Headbands Кристал Симулирани Бисер Назад Држачот Цвет Жените венчиња Headwear Коса Додатоци

LNRRABC 9 Обрасци Headbands Кристал Симулирани Бисер Назад Држачот Цвет Жените венчиња Headwear Коса Додатоци

DEN 60.00
DEN 68.64
 

Тековен
Количина на стоки


Контактирајте со нас
Ако имате било какви прашања или не се задоволни со нашите предмети , ве молиме контактирајте со нас, прво преку е-маил ,ние се многу подготвени да се обидуваме се потрудиме да се реши за вас, однапред ви благодариме, нашите бизнис-time : 8 : 00 часот-5 : 30(понеделник - сабота ) Пекинг Време
ако сте сакале да ја напушти netural или негативна повратна информација до било која продавачот,ве молиме да не купи некој работи од мојата продавница. Овие трошоци се на купувачот одговорност. Ако вие не може да го прими, за долго време,ве молиме обратете ми се на прво место ! Ние, исто така може да обезбеди изразат испорака(3-5working во САД) (5-12working ден на другите) ако ви треба изразат брод, ве молиме контактирајте со нас ,треба да го додадете дополнителни такси превозот.
Превозот
САД : 10 - 35days. Тоа може да биде подолг., велика БРИТАНИЈА : 25-40 дена, Бразил и Русија : 30-60 дена . Ве молиме контактирајте со нас преку е-пошта пред да ја врати стоката. Ние ги испратите парцела од Кина Пост Обичен Мал Пакет Плус, ако вашата цел износ е помалку од 15$ . Други земји : 15 -55 дена .)
Повратните информации
ако не сте задоволни со нашата служба!Вашиот коментар е многу важно во нашите бизнис успех. Ве молиме проверете ја вашата земја е прилагодено за статистика за да се утврди дали овие дополнителни трошоци кои ќе бидат пред наддавање / купување. (Увозните давачки, даноци на купувачот одговорност. Превозот на плаќање не се враќа.
Опис
Количина : 1 PC
Тип : Венчиња
Боја : Како На Сликата
Материјал : Кристал Легура
Модел : 9 Patterns Да се Избере
Стил : Мода
Пол : Женски
Плаќање :
Само се чувствуваат сигурни да се плаќаат преку Ali Express Зачувам преку кредитна картичка, Visa,Master Card,QIWI,Western Union, и Банкарски Трансфери .купувачот плаќа враќа,продавачот не е одговорен за купувачот choosed погрешна големина, Ние наплата или размена на објект, ако тоа е оштетени или изгубени . ние го прифаќаме враќа од што сте го добиле тоа во рок од 14 дена, без било каква штета или скрши .ве молиме да ни остави позитивен фидбек и 5 ѕвездички коментари , ние ќе го цениме тоа многу
Се враќа
Ако предмети оштетени или во транзит , ве молиме d на грижете се, ве молиме да ги доставите на оштетени објекти слика за нас, ние ќе им даде надомест на штета.

Други карактеристики

Тип На Објект:
Hairwear
Парична казна или Моден:
Моден
Обликотшема:
Растенијата
Бренд Име:
LNRRABC
Стил:
Тренди
Број На Модел На:
Коса, Накит
Метали Тип:
Цинк Легура
Тип:
Hairbands
is_customized:
No

Најдобри понуди