Анти зрачење ткаенина, сребрени влакна, метални влакна оклопна, компјутер, мобилен телефон зрачење, бремени жени, заштитна ткаенини

Анти зрачење ткаенина, сребрени влакна, метални влакна оклопна, компјутер, мобилен телефон зрачење, бремени

DEN 907.20
 

Тековен
Количина на стоки

Сребрени влакна полиестер ткаенини
Производ Бр. : YSILVER1#
Состав : 54%сребро fiber46%полиестер
Ширина : 150 CM
Боја : сребро сива
Функција : заштита од Радијација
Се користи за : заштита од Радијација платно
НАПОМЕНА : се продаде објектот е метри,а не од страна на метар,1 метри е за 66 cm долги,на ткаенина ширина е 150 см.

Други карактеристики

боја:
Сребро Сива
Бренд Име:
БЛОК EMF
Техника:
Ткаени
Ширина:
150CM
Стил:
Plaid
Тип На Производ:
Други Ткаенини
Шема:
Обложени
Функција:
Зрачење-Отпорен На
Велур Ткаенина Тип:
no
Плетени Тип:
Ткаени
Материјал:
На сребрени влакна полиестер
Nonwoven Техника:
Ткаени
Тип:
На сребрени влакна полиестер
Број На Производ:
YSILVER1#
боја:
сребро сива
Ширина:
150cm
Тежина:
78g/метри
fuction:
заштита од радијација
Технологија:
Ткаени
Материјал:
На сребрени влакна полиестер
Состав:
46%Поли;54%Silverfiber
користат за:
заштита од радијација платно

Најдобри понуди