bowarepro 4pcs Гроздобер Дрво се Зголеми Врежан Decal агол Рамка Ѕид Вратата Мебел Резба Декоративни Дрвени Фигурини Crfts 12cm

bowarepro 4pcs Гроздобер Дрво се Зголеми Врежан Decal агол Рамка Ѕид Вратата Мебел Резба Декоративни Дрвени

DEN 239.00
DEN 299.04
 

Тековен
Количина на стоки


Карактеристики :
100% Сосема Нов.
Убава дрво декоративни цвет одбор, кои може да се користат за декорација на ѕидови,врати, кабинети, итн.
Може да се додадат на кабинети, прозорци, огледала, исто така, може да се користи како декоративни врати.
Силен Европски стил, врежан јасно.
Исклучителна резба модели убава, дебели класичен вкус.
Се создаде убава и елегантна Европски стил за вашиот дом.
Ви даде повеќе рафиниран и удобен живот. Материјал : Дабово Дрво
Големина на :
Бр 6 : Прибл. 12*6cm/4.72"*2.36" Пакет листата :
4 парчиња Резба Decal
Answer : ___________________________ Note :
1.Ве молиме овозможи 1-5 mm грешка поради прирачник за мерење.
2.Поради светлината и на екранот разлики, боја на објектот може да биде малку поинаков од слики.
bowarepro Ретро Флорални се Зголеми резби во дрво Decal Агол агол Applique Рамка за декорирање на ѕид вратата на мебел и декоративни 4 ПАРЧИЊА дрвени резбани агол резба Decal мебел врата ги красат ѕид кабинетот на мебел и Декор занаети

Други карактеристики

Тип:
Агол Загради
DIY Материјали:
Дрво
Број На Модел На:
Насловна & Градина / Насловна Оркестарот /Фигурини & Минијатури
is_customized:
Yes
Бренд Име:
bowarepro
Материјал:
ДАБОВО дрво
Големина:
12*6cm
Домашна градина:
Дрво Е Декоративен
минијатури:
резби во дрво Decal
Стил:
Европски стил
Дома Мебел:
На Мебел И Декоративни
број:
4 парчиња
Декоративни:
ѕидови,врати, кабинети, итн
Тема:
дрво декоративни цвет Декоративни Занаети
Производот:
Ретро Гроздобер Unpainted Дрвени Резбани Decal

Најдобри понуди